Grupa Saller przygotowuje kolejne projekty i wprowadza nowe marki

Grupa Saller przygotowuje się do realizacji kolejnych inwestycji. Aktualnie w trakcie przygotowania są nowe parki handlowe w Kutnie i Śremie. Trwa natomiast komercjalizacja obiektów w Dzierżoniowie i Legnicy.

– Bardzo pozytywnie postrzegamy rozwój nowych konceptów na polskim rynku tj. Action, TEDi czy Dealz, z którymi nawiązaliśmy już współpracę – mówi dla Retailnet Jacek Zagrabski, Przedstawiciel Grupy Saller.

Nowe parki handlowe w Kutnie i Śremie

Park handlowy w Kutnie powstanie przy skrzyżowaniu ul. Żwirki i Wigury oraz ul. Grunwaldzkiej. Z kolei obiekt w Śremie będzie usytuowany przy markecie Lidl, u zbiegu ul. Zamenhofa i ul. Wojska Polskiego.

Saller w Kutnie planuje rozbudowę obiektu handlowego, którego powierzchnia docelowa wyniesie 7,1 tys. mkw. Natomiast nowy park handlowy w Śremie będzie miał około 4 tys. mkw. Dwie działki inwestycyjne u zbiegu ul. Piłsudskiego i ul. Sudeckiej w Legnicy o powierzchni 10 tys. mkw. to teren pod budowę parku handlowego. Otwarcie I etapu tej inwestycji zaplanowano na listopad 2018 roku, a II w IV kwartale 2019 roku.

Otwarcie obiektu w Dzierżoniowie już w II kwartale tego roku

Natomiast obiekt w Dzierżoniowie powstaje w sąsiedztwie marketu Intermarché i Kaufland, przy ul. Piastowskiej. Przy wjeździe na teren parku zlokalizowana zostanie restauracja McDonald’s. Otwarcie nastąpi w II kwartale 2018 roku. Najemcami retail parków są zarówno lokalne, jak i sieciowe międzynarodowe marki.

Wszystkie planowane i zrealizowane obiekty Grupy Saller zostaną zaprezentowane podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum 2018 CEE Exhibition & Conference.

Grupa Saller została założona w Bawarii w 1981 roku. Siedziba główna mieści się w Turyngii. Grupa jest właścicielem portfela nieruchomości w Niemczech, Czechach, Polsce i na Słowacji, składającego się z ponad 500 obiektów o łącznej powierzchni najmu przekraczającej 1 500 000 mkw.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl