Silesia City Center z nową siłownią

Od 6 lipca do grona najemców Silesia City Center dołączy sieć Calypso Fitness. Nowy klub o powierzchni prawie 2,2 tys. mkw. wyposażony zostanie w klimatyzowaną salę do zajęć fitness, siłownię, strefę funkcjonalną, strefę wolnych ciężarów, klatkę do Cross Trainingu, sauny fińskie, salę do Power Bike oraz strefę bezpłatnej opieki nad dziećmi Kids Play. Będzie to największy obiekt marki na Śląsku.

Silesia City Center i inne projekty ECE zostaną zaprezentowane podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum 2018 CEE Exhibition & Conference.

– Wielowymiarowość centrum handlowego odpowiada na potrzeby rynku i my staramy się je zapewnić. Cieszymy się, że lider rynku fitness w Polsce powiększy część rozrywkową naszego Centrum, z której nasi klienci chętnie korzystają. Oprócz kina czy szkoły tańca teraz będą mogli zadbać o kondycję fizyczną na dużej powierzchni i wysokiej jakości sprzętach – mówi Iwona Mroczek, Dyrektor Silesia City Center.

Nowe udogodnienia

Calypso Fitness od lat propaguje zdrowy styl życia i sportowe pasje, dbając o realizację celów treningowych klubowiczów. Oprócz nowoczesnego sprzętu, mogą oni korzystać z opieki doświadczonych trenerów, otrzymać indywidualny plan treningowy oraz nielimitowany dostęp do kompleksowych pomiarów komponentów ciała na najnowocześniejszym urządzeniu Tanita.
W klubie – oprócz rozbudowanej strefy cardio i wolnych ciężarów – do dyspozycji klientów będzie sala do zajęć Power Bike. Dodatkowo każdy będzie mógł skorzystać z porad doświadczonych trenerów, a po treningu zregenerować swoje siły w saunie. Na siłownię będą mogli przychodzić również rodzice ze swoimi pociechami, ponieważ na terenie klubu powstanie kącik zabaw dla dzieci, w którym najmłodsi będą mogli bawić się pod okiem animatorów, gdy ich rodzice będą na treningu. W ramach oferty przedsprzedażowej nowi klubowicze otrzymają dodatkowe miesiące treningów, prywatną opiekę medyczną oraz torbę treningową.
Obecnie sieć Nasza sieć Calypso Fitness liczy ponad 50 klubów w 21 miastach.

Silesia City Center to jedno z najbardziej rozpoznawalnych centrów handlowych w Polsce, o największej powierzchni komercyjnej na Śląsku. Uznane przez  Polskie Stowarzyszenie Najemców Powierzchni Handlowych za galerię nr 1 pod względem doboru oferty, SCC oferuje najlepszy w Polsce mix sklepów, punktów usługowych, restauracji i miejsc, w których można owocnie spędzać czas wolny. W Silesia City Center znaleźć można luksusowe butiki, popularne marki, punkty usługowe, park zabaw dla dzieci, powszechnie lubiane restauracje i kawiarnie, a także jedno z największych na Śląsku kin. Rocznie SCC odwiedza 15 milionów klientów.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl