McDonald’s otworzy lokal w Gemini Park Bielsko-Biała

Gemini Park Bielsko-Biała rozwija swoją ofertę gastronomiczną. Do grona 13 restauracji i kawiarni, które działają w obiekcie, już jesienią dołączy McDonald’s. Popularna sieć restauracji właśnie podjęła decyzję o ulokowaniu mającego ponad 100 mkw. lokalu w bielskiej galerii.

– Kontynuujemy rozwój naszej oferty restauracyjnej, zyskując przy tym partnera biznesowego o silnej pozycji rynkowej i doskonale rozpoznawalnej marce. Jesteśmy przekonani, że obecność McDonald’s nie tylko dopełni naszą już zróżnicowaną ofertę, ale stanie się także kolejnym kulinarnym magnesem przyciągającym klientów na nasz największy w mieście food court  – mówi Joanna Zemczak, Menadżer ds. Najmu Gemini Park Bielsko-Biała.

McDonald’s to już czwarta globalna amerykańska sieć, która zdecydowała się na swój lokal w Gemini Park Bielsko-Biała. Od lat działają tutaj z powodzeniem restauracje KFC, Pizza Hut oraz bar Subway. Ponadto w galerii znaleźć można takie lokale z ofertą gastronomiczną jak: Doner Kebab, Ron Del, Sushi Samuraj, Salad Fantasy, pizzeria DeGusto czy Juice Dream oraz kawiarnie: Grycan, Cukiernia Sowa, Lodomania, jak również Czas na Herbatę oraz piekarnię i cukiernię Tyran.

– Menu McDonald’s składające się m.in. z gorących śniadań, burgerów i wrapów uzupełnia lukę w naszej ofercie kulinarnej. Daje także naszym klientom, korzystającym ze strefy food court, jeszcze większy wybór potraw dostępnych w galerii oraz kolejny powód do wizyty. Fakt, że McDonald’s posiada także ofertę skierowaną dla dzieci i ofertę kawiarnianą, jest dodatkowym atutem – mówi przedstawicielka galerii.

Lokalizacja nowej inwestycji McDonald’s jest nie przypadkowa. – W ostatnich dniach rozpoczęliśmy budowę restauracji McDonald’s w Gemini Park Bielsko-Biała. Pozytywnie oceniamy potencjał tego miejsca na mapie handlowej miasta oraz całej infrastruktury towarzyszącej, m.in. „Parku W Deche!”. Budowa restauracji McDonald’s zajmuje około 3 – 4 miesiące. Jest więc szansa, że lokalizacja ta otworzy się na jesieni tego roku. Na ten moment jest jednak jeszcze zbyt wiele niewiadomych, by móc podać dokładną datę otwarcia tego lokalu – mówi Jacek Stradomski, Senior Real Estate Manager McDonald’s Polska Sp. z o.o.

Dynamiczna ekspansja sieci McDonald’s

Pojawienie się restauracji w Gemini Park to również efekt rozwoju samej sieci.

– Polska sieć McDonald’s cały czas dynamicznie się rozwija. W roku 2017 otworzyliśmy 22 nowe restauracje. W tym roku i w kolejnych latach mamy zamiar utrzymać podobne tempo rozwoju. Chcemy być wszędzie tam, gdzie są konsumenci zainteresowani naszą ofertą – przy autostradach, w galeriach handlowych, mniejszych miastach i w centrach największych metropolii. Bielsko-Biała to jeden z punktów na naszej mapie rozwoju. Funkcjonują tu już 3 restauracje McDonald’s. Wciąż jednak widzimy w tej miejscowości potencjał rozwojowy, jeśli chodzi o naszą sieć. Wyniki finansowe już istniejących restauracji wskazują, że bez dużego ryzyka można myśleć o dalszych inwestycjach – dodaje Stradomski.

Nowa restauracja w Gemini Park ulokowana została w sąsiedztwie kina Cinema City. Jej otwarcie zaplanowano na jesień tego roku. McDonald’s ma w Polsce obecnie ponad 400 restauracji w ponad 150 miastach. Sieć zatrudnia ponad 20 tys. pracowników, a odwiedza ją blisko pół miliona gości każdego dnia.

Gemini Park Bielsko – Biała to nowoczesne centrum handlowo-rozrywkowe położone w samym sercu stolicy Podbeskidzia. Na ponad 40 tys. m kw. można znaleźć 120 sklepów, punktów usługowych i restauracji, a także niezwykle komfortowy, przestronny parking. Galeria cechuje się bardzo dobrą lokalizacją oraz świetnymi rozwiązaniami komunikacyjnymi. Rodzinny charakter galerii sprawia, że obok bogatej oferty zakupowej, można w niej znaleźć także inne atrakcje stworzone z myślą o dzieciach, w tym „Park – W Deche!”. To pierwszy tego typu obiekt, który daje dzieciom możliwość aktywnego spędzenia czasu połączonego z nauką i poznaniem świata. Liczący sobie 5 tys. m kw. park w całości wykonany jest z drewna i materiałów przyjaznych środowisku. To jedyne takie miejsce na Podbeskidziu. Galeria działa od 2007 roku. W 2014 została natomiast rozbudowana.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl