Hebe w Galerii Hosso w Świdwinie

6 lipca br. miało miejsce oficjalne otwarcie najnowszej drogerii sieci Hebe – w Galerii Hosso przy ul. Wojska Polskiego 28 w Świdwinie. Jest to pierwsza drogeria sieci w tym mieście.

Hebe jest partnerem jesiennej edycji Shopping Center Forum 2018 CEE Exhibition&ConferenceZ kolei Galeria Hosso w Świdwinie to obiekt należący do portfolio Grupy Hosso, wystawcy Shopping Center Forum.

Systematyczny rozwój

Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja jest właścicielem sieci drogerii Hebe rozwijanych w Polsce od 2011 roku w ramach projektu biznesowego Grupy Jeronimo Martins w Polsce. Koncepcja drogerii opiera się na połączeniu wysokiej jakości obsługi z ofertą produktów zawsze w niskiej cenie. Unikalny wystrój wnętrza, spójna wizualizacja i komfort zakupów są jednym z czynników wyróżniających Hebe.

Hebe to drogeria oferująca starannie wyselekcjonowany, różnorodny asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność, m.in. Gosh, Nacomi, Halloween czy Desigual. Drogeria posiada bogatą ofertę kosmetyków koreańskich, dermo oraz profesjonalnych, a także szeroki wybór wysokiej jakości produktów do makijażu i akcesoriów, m.in. Hebe Professional. Nowo otwarta lokalizacja Hebe w Galerii Hosso przy ul. Wojska Polskiego 28 w Świdwinie czynna jest codziennie, od poniedziałku do soboty w godzinach 9-21 i w niedziele handlowe w godzinach 9-22.

W kolejnych latach Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja planuje dalszy rozwój w oparciu o dotychczasowe doświadczenia z rynku drogeryjnego i farmaceutycznego.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

SCF 2019 Exhibition & Awards

W Forum weźmie udział przynajmniej 1500 uczestników, a wśród nich przedstawiciele ponad 450 sieci handlowych. Swoje projekty pokaże kilkudziesięciu wystawców. Wśród nich są już m.in.: Immofinanz, Gemini Holding, Neinver, Saller, Mallson, Napollo, Amrest, EPP, TREI, Master Management, Hosso., TK Development, BOIG, Atrium, GTC, Nuvalu, Savills.

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy