Kolejny sklep Piotr i Paweł zmienił szyld na Spar

W czwartek 5 lipca swoją działalność oficjalnie rozpoczął supermarket Eurospar, znajdujący się w krakowskim centrum handlowym. To już 21. sklep sieci Spar Polska otwarty w stolicy Małopolski i kolejna w ostatnim czasie, po Mysłowicach i Oławie, lokalizacja Piotra i Pawła przejęta przez sieć Spar.

Supermarket został głównym operatorem spożywczym w galerii Lubostroń 15. Posiada 768 mkw. powierzchni sprzedażowej, zlokalizowany jest w sąsiedztwie młodych osiedli – Nowy Ruczaj i Osiedla Europejskiego.

Spar Polska kontynuuje rozwój w okresie letnim – w ostatnim czasie otwarte zostały sklepy w Adamówce i Kożuchowie. Sieć nie zwalnia tempa podczas wakacji, dlatego zaplanowane są już kolejne otwarcia, m.in. w Łodzi, Bochni i Sosnowcu.

Sklepy w 48 krajach

Spar jest największą na świecie franczyzową siecią sprzedaży detalicznej. Sklepy oznaczone charakterystycznym logo funkcjonują w 48 krajach, na 4 kontynentach. Ponad 13 tysięcy punktów obsługuje każdego dnia 12 milionów klientów.

Spar Polska jest obecny na polskim rynku od 1996 roku, a od 2010 roku należy do jednej z największych grup dystrybucyjnych w kraju – Grupy Kapitałowej Bać-Pol. Sieć sklepów Spar jest jedną z niewielu sieci handlowych działających na terenie Polski, która w 100 proc. opiera się na polskim kapitale. Ponadto Spar Polska zrzesza polskich przedsiębiorców i promuje lokalnych producentów żywności, integrując tym samym rodzimy handel tradycyjny. Spar Polska jest dowodem na to, że sprawdzone standardy z zagranicy w połączeniu z polskim finansowaniem mogą zaowocować odnoszącą sukcesy i dynamicznie rozwijającą się siecią.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

SCF 2019 Exhibition & Awards

W Forum weźmie udział przynajmniej 1500 uczestników, a wśród nich przedstawiciele ponad 450 sieci handlowych. Swoje projekty pokaże kilkudziesięciu wystawców. Wśród nich są już m.in.: Immofinanz, Gemini Holding, Neinver, Saller, Mallson, Napollo, Amrest, EPP, TREI, Master Management, Hosso., TK Development, BOIG, Atrium, GTC, Nuvalu, Savills.

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy