Relokacja i powiększenie salonu 4F w Pogorii

Pogoria w Dąbrowie Górniczej, centrum handlowe z portfolio NEPI Rockcastle, nie zwalnia tempa i prezentuje kolejne nowości swoim klientom. Popularna marka sportowa – 4F powiększyła salon sprzedaży, udostępniając jednocześnie bogatszy asortyment.

Obecna w Pogorii marka sportowa 4F przeniosła i powiększyła ponad dwukrotnie salon sprzedaży. Większy o ponad  170 mkw. lokal, zajmuje powierzchnię 270,10 mkw., w sąsiedztwie sklepów Gatta i Lavard, pozostając na poziomie 0 obiektu. W efekcie modernizacji salon zyskał również nową aranżację wnętrza. Oficjalne ponowne otwarcie sklepu nastąpiło w piątek, 6 lipca 2018 roku.

Centrum handlowe Pogoria należy do firmy NEPI Rockcastle, która jest wystawcą Shopping Center Forum 2018 CEE Exhibition & Conference.

Szersza oferta

– Zmiany w obrębie obecnej oferty mają na celu przede wszystkim poszerzenie jej, a także unowocześnienie. Priorytetem jest także większy komfort robienia zakupów. Marka 4F jest jednym z najemców, którzy w ostatnim czasie podjęli decyzję  o powiększeniu swych salonów w naszym centrum. W ostatnich latach zainteresowanie sportem i aktywnością fizyczną systematycznie rośnie, stając się ważnym elementem zdrowego stylu życia. Dlatego cieszymy się, że w efekcie zmian  ta popularna i lubiana marka będzie mogła zaproponować klientom Pogorii jeszcze bogatszy asortyment produktów sportowych – komentuje Katarzyna Jabłońska – Miedzik, Retail Asset Manager, NEPI Rockcastle.

Spółka OTCF to polska firma, która powstała z pasji do sportu. Specjalizuje się w tworzeniu, produkcji, sprzedaży odzieży sportowej oraz akcesoriów dla konsumentów i sportu zawodowego. W swoim portfolio firma posiada marki 4F oraz Outhorn, a także multibrandowe sklepy 4Faces. Ideą OTCF jest łączenie kompetencji, technologii świata sportu ze światem stylu i mody. To dzięki zaangażowaniu pracowników firmy powstają produkty, które noszą Olimpijczycy, zawodowi sportowcy, a także amatorzy oraz pasjonaci aktywności fizycznej. Strategią OTCF jest ciągły rozwój. Dlatego firma udoskonala ofertę, przygotowuje nowe projekty. Rozpoczęła także ekspansję na rynki zewnętrzne.

75 sklepów i punktów usługowych

Centrum Handlowe Pogoria w Dąbrowie Górniczej to 75 lokali z szeroką ofertą handlowo-usługową. Na 36 tys. mkw., stanowiących powierzchnię handlową obiektu znajdują się salony wielu marek odzieżowych i obuwniczych, restauracje i kawiarnie, kino, a także hipermarket spożywczy i budowlany. Właścicielem obiektu jest NEPI Rockcastle, a za zarządzanie odpowiada firma BSC Property Management Sp. z o.o. sp.k.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.