Olimp buduje swoją pozycję w Gliwicach

10 lipca br. została otwarta kolejna restauracja pod marką Olimp. To druga restauracja tej sieci w Gliwicach.

Lokal zadebiutował w kolejnej gliwickiej galerii; Forum Gliwice przy ulicy Lipowej 1. Jest to druga restauracja Olimp w Gliwicach i 77 lokalizacja w Polsce. Lokal został otwarty w nowym, odświeżonym koncepcie.

Rozwój sieci restauracji

Sieć restauracji Olimp licząca obecnie ponad 70 punktów, to najszybciej rozwijający się w Polsce koncept z jedzeniem na wagę w ujednoliconej cenie za 100 g. W 2018 roku sieć ma powiększyć się o kilkadziesiąt nowych lokalizacji. Ekspansja sieci prowadzona jest w miastach powyżej 70 tys. mieszkańców oraz na powierzchniach od 60 do 600 mkw. Za decyzją o otwarciu kolejnego lokalu stoi również to, ile lokalizacji Grupa Gastromall ma już w danym mieście.

Grupa Gastromall to właściciel kilku marek gastronomicznych, wszystkie rozwijane są w formule franczyzowej. Wśród najbardziej rozpoznawalnych marek są: Olimp, Companeros i Lovit. Firma na rynku gastronomicznym działa od 1995 r. Grupa Gastromall zarządza ponad setką lokali w całej Polsce.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

SCF 2019 Exhibition & Awards

W Forum weźmie udział przynajmniej 1500 uczestników, a wśród nich przedstawiciele ponad 450 sieci handlowych. Swoje projekty pokaże kilkudziesięciu wystawców. Wśród nich są już m.in.: Immofinanz, Gemini Holding, Neinver, Saller, Mallson, Napollo, Amrest, EPP, TREI, Master Management, Hosso., TK Development, BOIG, Atrium, GTC, Nuvalu, Savills.

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy