Multi ma nowego Dyrektora Zarządzającego regionu Europy Środkowo-Wschodniej

Multi Corporation powołała Luca Maganuco na stanowisko nowego Dyrektora Zarządzającego firmy na Europę Środkowo-Wschodnią. Od 1 lipca 2018 roku, odpowiada za działania Multi w Polsce, Słowacji i Ukrainie. Multi jest wystawcą jesiennej edycji Shopping Center Forum 2018 CEE Exhibition&Conference

Luca Maganuco ma 16-letnie doświadczenie w obszarze zarządzania i rozwoju nieruchomości, w tym nieruchomości handlowych. W trakcie kariery zawodowej pracował dla wielu międzynarodowych firm, m.in. ING Real Estate i CBRE Global Investors. Przez ostatnie cztery lata Luca Maganuco był dyrektorem zarządzającym Multi Italy. Teraz połączy to stanowisko z rolą Dyrektora Zarządzającego Regionu Europy Środkowo-Wschodniej.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z powołania Luca Maganuco na stanowisko Dyrektora Zarządzającego regionu Europy Środkowo-Wschodniej. Z pewnością wniesie on duże doświadczenie i wiedzę, zarówno w zakresie rozwoju i modernizacji, jak i w kwestiach związanych ze stroną operacyjną sektora centrów handlowych. Rynek detaliczny w Europie Wschodniej jest jednym z najbardziej dynamicznych w Europie. Wierzymy, że Luca i jego zespół, dzięki wykorzystaniu ogólnoeuropejskiej platformy Multi, będą mieli wiele okazji do podniesienia poziomu zarządzanych centrów handlowych i poszerzenia naszego portfolio – mówi Josip Kardun, Dyrektor Generalny Multi Corporation.

Luca Maganuco (45 l.) jest z wykształcenia ekonomistą. Posiada tytuł licencjata w dziedzinie ekonomii, a także tytuł magistra w dziedzinie administracji biznesowej. Będzie odpowiadać za bieżącą działalność istniejących centrów handlowych i pozyskiwanie nowych aktywności w regionie. Luca posiada doświadczenie w pracy na południu Europy, gdzie piastował szereg stanowisk o zasięgu ogólnoeuropejskich.

Multi CEE

W Europie Środkowo-Wschodniej portfolio Multi obejmuje obecnie 13 galerii handlowych, w tym wielofunkcyjne centrum Forum Gdańsk, które rozpoczęło działanie 16 maja 2018 roku. Forum Gdańsk znajduje się w północnej części Polski i jest największym wielofunkcyjnym obiektem handlowym otwartym w kraju w tym roku. W pierwszych trzech tygodniach działalności Forum Gdańsk odwiedziło ponad 1 milion klientów.

Multi Corporation to ogólnoeuropejska firma zajmująca się zarządzaniem aktywami, nieruchomościami i rozwojem w sektorze handlu. Obecnie posiadamy i zarządzamy ponad 120 obiektami handlowymi w całej Europie. Firma Multi została założona w 1982 roku i ma imponujące osiągnięcia. W ostatnich kilku latach, nasza szeroka wiedza finansowa, handlowa i techniczna pozwoliła nam osiągnąć przewagę w branży – pod względem wykorzystania powierzchni, przychodów z najmu netto i najnowocześniejszego marketingu centrów handlowych. Multi działa w 14 krajach: Holandii, Belgii, Niemczech, na Węgrzech, w Irlandii, we Włoszech, na Łotwie, w Polsce, Portugalii, na Słowacji, w Hiszpanii, Ukrainie, Wielkiej Brytanii i Turcji.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

SCF 2019 Exhibition & Awards

W Forum weźmie udział przynajmniej 1500 uczestników, a wśród nich przedstawiciele ponad 450 sieci handlowych. Swoje projekty pokaże kilkudziesięciu wystawców. Wśród nich są już m.in.: Immofinanz, Gemini Holding, Neinver, Saller, Mallson, Napollo, Amrest, EPP, TREI, Master Management, Hosso., TK Development, BOIG, Atrium, GTC, Nuvalu, Savills.

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy