Xiaomi otwiera trzeci sklep Mi Store w Polsce. Tym razem w stolicy Dolnego Śląska

Firma Ingram Micro, lokalny dystrybutor technologii Xiaomi, 16 lipca uruchomił we Wrocławiu autoryzowany sklep marki Xiaomi. Lokal o powierzchni 106 metrów kwadratowych znajduje się w Pasażu Grunwaldzkim przy Placu Grunwaldzkim 22.

Wrocław Mi Store to trzeci w Polsce autoryzowany sklep Xiaomi, drugi we współpracy z Ingram Micro.  Pierwsze dwa autoryzowane sklepy detaliczne Xiaomi znajdują się w Krakowie (Centrum Handlowe Serenada) i Warszawie (Centrum Handlowe Arkadia).

W sklepie prezentowane będą nie tylko smartfony, ale także inne produkty Mi Ecosystem, dzięki którym klienci będą mogli poznać różnorodną ofertę Xiaomi. Firma zaprezentuje polskim klientom dwa nowe produkty – Mi Robot Vacuum i Mi Notebook Air.

Xiaomi i Ingram Micro

Xiaomi to firma internetowa, której głównym produktem są smartfony i inteligentny sprzęt połączony z platformą IoT (Internet of Things). Xiaomi została założona w 2010 roku przez wizjonera przedsiębiorczości Lei Jun i grupę doświadczonych inżynierów i projektantów, którzy wierzyli, że wysokiej jakości i dobrze zaprojektowane produkty oraz usługi technologiczne powinny być dostępne dla świata. Obecność na ponad 70 rynkach na całym świecie powoduje, że Xiaomi jest globalnym graczem, który z powodzeniem rozwija się prowadząc międzynarodową ekspansję.

Ingram Micro Sp. z o.o. należy do czołówki dystrybutorów sprzętu teleinformatycznego w Polsce. Firma odgrywa ważną rolę zarówno w dystrybucji kategorii takich jak komputery, smartfony, akcesoria, peryferia komputerowe, jak również rozwiązań teleinformatycznych Data Center, Security, Data Capture / Point of Sale. Od połowy 2017 roku Ingram Micro jest również autoryzowanym dystrybutorem marki Xiaomi w Polsce, dostarczając produkty tej marki do sieci handlowych i operatorów telefonii mobilnej. Bogata oferta Xiaomi obejmuje szeroką gamę smartfonów oraz produktów Mi Ecosystem.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl