Szczecińskie lokale North Fish z opcją delivery

North Fish uruchomił opcję dostawy posiłków w Szczecinie za pomocą serwisu Pyszne.pl. Od 9 lipca zamówienia realizowane są przez restauracje zlokalizowane w Galerii Kaskada oraz Galaxy Centrum.

Od końca 2017 roku North Fish rozwija obszar dostaw w największych miastach w Polsce. Obecnie, oprócz Szczecina, posiłki dostarczane są w także w Bydgoszczy, Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Lublinie, Katowicach, Białymstoku oraz Łodzi. Klienci mogą zamówić bez wychodzenia z domu  kanapki, zupy, świeże smoothies z naturalnych składników oraz inne produkty znane już w sieci.

44 restauracje

North Fish to sieć restauracji specjalizujących się w rybach, owocach morza i daniach wegetariańskich. Pierwszy lokal powstał w 2002 roku w kieleckiej Galerii Echo. W tej chwili North Fish to 44 restauracje znajdujące się w najlepszych centrach handlowych w Polsce, co sprawia, że jest niekwestionowanym liderem w Polsce, i drugą w Europie siecią restauracji oferujących ryby i owoce morza. Niemal 1000 pracowników co dzień dba o najwyższą jakość serwowanych produktów.

North Food Polska S.A. jest częścią Grupy Kapitałowej Michał Sołowow Group, w skład której wchodzą firmy o ugruntowanych pozycjach na rynku: Synthos, Cersanit, Barlinek czy Komfort, a także startupy takie jak: 3DGence, New Era Materials i Homla.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.