4F otworzy salon w Fashion Outlet Kraków

OTCF, właściciel marki 4F (a także 4F Junior oraz Outhorn), podpisał umowę na wynajem 275 mkw. powierzchni w nowo powstającym Fashion Outlet Kraków.

4F to kolejna marka, która zdecydowała, że jej nowy sklep powstanie w przebudowywanym Fashion Outlet Kraków. Sklep zbudowany będzie według najnowszego konceptu marki dla sklepów outletowych i będzie zlokalizowany na parterze.

– Pozytywnie oceniliśmy potencjał Fashion Outlet Kraków, w tym lokalizację oraz koncepcję projektu jako całości – mówi Małgorzata Gabryś – Head of Expansion and Investment w OTCF.

Współpraca z 4F

– OTCF i marka 4F to dla nas bardzo ważni partnerzy. Marka jest obecna we wszystkich naszych lokalizacjach, wszędzie cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. Jesteśmy dumni, że marka, która ubiera m.in. polskich olimpijczyków zdecydowała się otworzyć swój sklep także w Fashion Outlet Kraków – mówi Dawid Rutkowski z PRÔM PEAKSIDE ROS Outlet Management Sp. z o.o.

4F posiada sklepy we wszystkich zarządzanych przez PRÔM centrach, a już na jesieni Designer Outlet Gdańsk przywita klientów największym sklepem outletowym 4F w Polsce.

Specjaliści od sportu

OTCF specjalizuje się w sprzedaży odzieży sportowej oraz akcesoriów dla konsumentów i sportu zawodowego. Ideą OTCF jest łączenie kompetencji, technologii świata sportu ze światem stylu i mody. OTCF tworzy produkty, które noszą zawodowi sportowcy, a także amatorzy oraz pasjonaci aktywności fizycznej. Firma stale udoskonala ofertę, realizuje także ekspansję na rynki zewnętrzne.

OTCF promuje zdrowy tryb życia, jest partnerem i organizatorem wydarzeń sportowych. Ściśle współpracuje z Komitetami Olimpijskimi, Związkami Sportowymi, aktywnie wspiera indywidualnych sportowców. Współpraca 4F i Polskiego Komitetu Olimpijskiego trwa nieprzerwanie od 2008 roku. Obecnie marka wspiera 6 komitetów – polski, chorwacki, łotewski, serbski, macedoński i grecki.

OTCF w swoim portfolio oprócz 4F ma również sportową markę Outhorn, a także multibrandowe sklepy sportowe 4Faces.

Otwarcie jesienią 2019

Fashion Outlet Kraków otrzymał pozwolenie na budowę w maju, pierwsze prace rozpoczną się wkrótce. Efektem będzie centrum outletowe, w innowacyjnej formule – zawierającej rozbudowany komponent rozrywkowy obejmujący kino, klub fitness oraz kręgielnię oraz szeroką ofertę gastronomiczną w stylistyce premium. Docelowo w obiekcie znajdzie się ponad 100 marek z kategorii mody i stylu życia, sprzedających swoje produkty w cenach niższych o 30-70 proc. Zakończenie prac i otwarcie przebudowanego obiektu planowane jest na jesień 2019 r.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl