Nowa wyspa handlowa Semilac w Łodzi. W planach 25 kolejnych

Semilac, marka numer jeden wśród lakierów hybrydowych w Polsce, otwiera kolejny punkt sprzedaży. Już od 20 lipca br. produkty Semilac dostępne będą w nowo otwartej wyspie handlowej w Pasażu Łódzkim. Do końca roku firma Nesperta planuje otwarcia kolejnych 25 punktów sprzedaży.

W bogatym portfolio marki Semilac znajdują się profesjonalne produkty do wykonania manicure hybrydowego. W ramach sieci franczyzowej, asortyment marki dostępny jest już w 63 polskich miastach, na 96 stoiskach firmowych. Od 20 lipca na Semilacowej mapie pojawi się nowy punkt – wyspa handlowa w Pasażu Łódzkim, mieszczącym się na Alejach Jana Pawła II 30 w Łodzi.

Dynamiczny rozwój

– Semilac to numer 1 wśród lakierów hybrydowych w Polsce* nie tylko ze względu na wysokiej jakości produkty, ale również na ich dostępność. Pragniemy, aby nasze klientki mogły zaopatrzyć się w swoje ulubione lakiery hybrydowe w każdym, dogodnym dla nich miejscu, dlatego nieustannie poszerzamy naszą sieć franczyzową. Już w pierwszym roku ekspansji otworzyliśmy 100 punktów sprzedaży i stale otwieramy nowe, nie tylko w Polsce. Minęło 5 lat odkąd jesteśmy na rynku, a w tym czasie udało nam się dotrzeć z naszymi produktami aż na 5 kontynentów. Franczyzobiorcy sami się do nas zgłaszają, widząc duży potencjał we współpracy z naszą marką. Dzisiaj mamy przyjemność otwierać stoisko zlokalizowane w Pasażu Łódzkim – mówi Tomasz Gołębiewski, prezes Nesperta.

Liczba punktów franczyzowych marki Semilac stale rośnie i to nie koniec. Do końca roku firma Nesperta planuje otwarcia kolejnych 25 punktów sprzedaży. Każdy franczyzobiorca otrzymuje odpowiednie wsparcie marketingowe, szkolenia produktowe oraz instruktorskie, a także pomoc specjalistów zakresu HR, dlatego też jest stosownie przygotowany do podjęcia działalności franczyzowej.

*Według badań Kantar Millward Brown aż 67 proc. użytkowniczek hybrydy wybiera lakiery hybrydowe Semilac. Badanie zostało przeprowadzone na reprezentatywnej grupie kobiet w wieku 18-65 lat w listopadzie 2017.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.