Galeria Glogovia poszerza ofertę modową

Galeria Glogovia wciąż poszerza swą ofertę handlową dopasowując ją do potrzeb klientów. Do grona najemców dołączyła sieć modowa Carry posiadająca ponad 90 sklepów na terenie całego kraju.

Trwające obecnie prace adaptacyjno-wykończeniowe w lokalu w Galerii Glogovia dobiegają końca. Otwarcie lokalu o powierzchni ponad 800 mkw. planowane jest na początek września 2018.

– Każda zmiana dotycząca pozyskiwania nowych najemców podyktowana jest zarówno oczekiwaniami klientów jak i zmianami zachodzącymi obecnie na rynku. Jesteśmy bardzo zadowoleni mogąc wkrótce zaproponować klientom Galerii Glogovia poszerzoną ofertę mody dla całej rodziny – dodaje Jacek Zagrabski, przedstawiciel Grupy Saller odpowiedzialny za wynajem Galerii.

21 tys. mkw. powierzchni

Galeria Glogovia to najnowocześniejsza i jedna z największych galerii handlowych w regionie. Na powierzchni około 21 tys. mkw. znajduje się obecnie ponad 60 sklepów, restauracji oraz punktów usługowych. Położony bezpośrednio przy uczęszczanej ulicy Piłsudskiego obiekt oferuje swoim klientom ponad 700 miejsc parkingowych.

Grupa Saller została założona w Bawarii w 1981 roku. Siedziba główna mieści się w Turyngii. Grupa jest właścicielem portfela nieruchomości w Niemczech, Czechach, Polsce i na Słowacji, składającego się z ponad 500 obiektów o łącznej powierzchni najmu przekraczającej 1 500 000 mkw.

Wszystkie planowane i zrealizowane obiekty Grupy Saller zostaną zaprezentowane podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum 2018 CEE Exhibition & Conference.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl