POLOmarket konsekwentnie unowocześnia sieć

Polska sieć supermarketów POLOmarket już po tygodniu od otwarcia wyremontowanego sklepu w Piotrkowie Trybunalskim udostępnia klientom kolejny obiekt po gruntownej modernizacji. Tym razem nowe oblicze zyskał POLOmarket w Lwówku Śląskim. Podczas remontu został on powiększony i zmodernizowany.

– Od początku roku w różnym zakresie zmodernizowaliśmy już ponad 30 naszych sklepów. Zakres prac, jakie przeprowadzamy, jest bardzo szeroki, począwszy od wymiany wyposażenia, skończywszy na dużych przebudowach sal sprzedaży połączonych z wymianą elewacji. Konsekwentne unowocześnianie sieci jest jednym z głównych celów naszej strategii. Jesteśmy przekonani, że nasze działania przekładają się na zwiększenie komfortu zakupów klientów, a także poprawę warunków pracy załóg sklepów – komentuje Bartosz Pietruszka, dyrektor operacyjny, członek zarządu w POLOmarkecie.

Podczas gruntownego miesięcznego remontu sala sprzedaży w Lwówku Śląskim została powiększona aż do 750 mkw. W obiekcie zastosowano nowoczesny system pozwalający na odzyskiwanie ciepła z urządzeń chłodniczych i ogrzewanie wody oraz całego magazynu. Zmodernizowano wewnętrzną instalację elektryczną i wykonano nowy system wentylacji. Ponadto zadbano o doświetlenie parkingu. Sklep jest zgodny z obecnym systemem identyfikacji wizualnej.

POLOmarket w Lwówku Śląskim wyróżnia się bardzo dobrą lokalizacją i dużym parkingiem dostępnym dla klientów. Sklep jest klimatyzowany i przyjazny dla osób niepełnosprawnych oraz rodziców z wózkami dla dzieci. Jest w nim prowadzona sprzedaż szerokiej gamy produktów żywnościowych i przemysłowych. Otwarcie wyremontowanego sklepu odbyło się 12 lipca.

Blisko 280 sklepów

POLOmarket to jedna z największych polskich sieci supermarketów, zbudowana od podstaw z zaangażowaniem wyłącznie polskiego kapitału. Firma zaczynała w 1997 roku od 27 sklepów.

Dziś POLOmarket to blisko 280 nowoczesnych placówek obecnych zarówno w małych, jak i dużych miastach na terenie całej Polski. W ostatnim czasie POLOmarket otworzył swoje sklepy w galerii handlowej w Paczkowie, Jeleniej Górze oraz w Zduńskiej Woli. POLOmarket stale powiększa sieć sprzedaży, dlatego poszukuje lokali o powierzchni około 500-800 mkw.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl