scf-news-retailnet-pl-logo-white.svg

Nowa wyspa handlowa Semilac w Warszawie

semilac-wyspa-handlowa-2

Sieć Semilac dostępna jest w nowym punkcie sprzedaży. Profesjonalne produkty do wykonywania manicure hybrydowego są do kupienia na nowo otwartej wyspie w warszawskiej galerii handlowej Arkadia. W planach firmy Nesperta jest otwarcie kolejnych 40 punktów sprzedaży do końca br.

Marka Semilac pochwalić się może w swym portfolio wysokiej jakości asortymentem do wykonania manicure hybrydowego. Wszystkie artykuły dostępne są w ramach sieci franczyzowej, aż w 63 polskich miastach, na 97 stoiskach firmowych. Od 24 lipca z Semilacowego asortymentu mogą korzystać klientki CH Arkadia, mieszczącego się przy Alejach Jana Pawła II 82 w Warszawie.

–  Pragniemy, aby nasze klientki mogły zaopatrzyć się w swoje ulubione lakiery hybrydowe w każdym, dogodnym dla nich miejscu, dlatego nieustannie poszerzamy naszą sieć franczyzową. Już w pierwszym roku ekspansji otworzyliśmy 100 punktów sprzedaży i stale otwieramy nowe, nie tylko w Polsce. Minęło 5 lat odkąd jesteśmy na rynku, a w tym czasie udało nam się dotrzeć z naszymi produktami aż na 5 kontynentów. Franczyzobiorcy sami się do nas zgłaszają, widząc duży potencjał we współpracy z naszą marką. Teraz mieliśmy przyjemność otworzyć stoisko zlokalizowane w warszawskim centrum handlowym Arkadia – mówi Tomasz Gołębiewski, prezes Nesperta.

40 nowych punktów

Sieć Semilac stale się powiększa, a sama marka nie zamierza zwalniać tempa. W planach firmy Nesperta jest otwarcie kolejnych 40 punktów sprzedaży do końca br. Franczyzobiorcy, którzy decydują się na współpracę z Semilac otrzymują odpowiednie wsparcie marketingowe, szkolenia produktowe i instruktorskie, jak również pomoc specjalistów zakresu HR. Dlatego też każdy z nich jest odpowiednio przygotowany do podjęcia działalności franczyzowej.

Marka Semilac, należąca do spółki Nesperta cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a jej oferta jest stale poszerzana zgodnie z obowiązującymi trendami. Marka Semilac nie poprzestaje jednak w dalszym rozwoju i do końca roku zamierza wprowadzić nowe produkty zarówno z zakresu stylizacji paznokci, jak i makijażu.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY
PULS RYNKU
SCF DATABASE

Codzienny newsletter
SCF News | Retailnet.pl

dla profesjonalistów rynku centrów handlowych
logo blue SCF News - Retailnet.pl-clear
Codzienny newsletter

dla profesjonalistów rynku centrów handlowych: najemców, deweloperów i inwestorów.

Subscribe

* indicates required