Blisko 120 sklepów Księgarnia Świat Książki

Sieć Księgarnia Świat Książki nieustannie się rozwija i umacnia swoją pozycję w kolejnych miastach. Licząca już blisko 120 sklepów sieć kontynuuje dynamiczną ekspansję. W planach jest otwarcie przynajmniej 10 kolejnych punktów.

Najnowsza Księgarnia Świat Książki otwarta została 4 lipca br., tym razem w Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy. Od początku roku sieć powiększyła się także o 8 innych lokalizacji. Księgarnie Świat Książki pojawiły się w Polkowicach przy ul. S. Moniuszki 1A/1, w Grudziądzu w CH Alfa, w Warszawie w Galerii Rondo Wiatraczna, w Tychach w CH Gemini Park, we Wrocławiu w CH Borek, w Rzeszowie w CH Nowy Świat, w Inowrocławiu w Galerii Solnej i w Gdańsku w CH Forum Gdańsk.

Aktualnie sieć liczy 117 sklepów, z których aż 48 zostało otwartych w 2017 roku.

Minimum 10 otwarć

Jeszcze w te wakacje planowanych jest 5 nowych otwarć. Sieć zapowiada otwarcie salonów w Jankach w CH Janki, w dwóch miejscach w Katowicach – przy ul. 3 Maja 22 oraz na Dworcu Głównym PKP, w Opolu przy ul. Rakowskiej 43 i w Poznaniu w Galerii MM. Również na przełomie 3. i 4. kwartału sieć powiększy się o kolejne 5 nowych lokalizacji.

Księgarnie Świat Książki to dynamicznie rozwijająca się sieć licząca już prawie 120 salonów na terenie całej Polski, których oferta obejmuje nowości, hity wydawnicze i klasykę – od ambitnych tytułów dla wymagających przez literaturę popularną po książki dla dzieci i podręczniki. Sieć wspiera Duże Rodziny – w księgarniach akceptowana jest Karta Dużej Rodziny, a jej posiadacze mają możliwość skorzystania ze specjalnych rabatów.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.