Europa Centralna z nowym najemcą. Pierwszy sklep 50 style w Gliwicach

Do grona najemców gliwickiego Centrum Handlowego Europa Centralna dołączył 50 style. To pierwszy sklep tej sieci w Gliwicach. Zajmuje ponad 300 mkw. W salonie znajdziemy odzież i obuwie sportowe światowych marek.

50 style posiada w Europie już 140 sklepów stacjonarnych. Teraz do portfolio marki dołącza nowo otwarty salon w gliwickim Centrum Handlowym Europa Centralna. To pierwszy sklep sieci w mieście. Zajmuje 309 mkw. i znajduje się w sąsiedztwie lokali Cubus i Lindex.

Multibrandowy salon

– 50 style to multibrandowy salon, w którym na naszych klientów czekają produkty światowych marek w okazyjnych cenach. – wyjaśnia Katarzyna Lenartowicz, dyrektor Centrum Handlowego Europa Centralna. – Tym samym zwiększamy różnorodność oferty naszego centrum handlowego dla osób aktywnych oraz lubiących sportowe i modne stylizacje. W sklepie nie zabraknie odzieży, która z jednej strony będzie wygodna, ale również stylowa. – dodaje. W salonie 50 style poza ubraniami można znaleźć również obuwie sportowo-rekreacyjne, m.in. trampki, korki, trainery, bluzy, dresy, legginsy, a także t-shirty czy szorty. Oferta skierowana jest do całych rodzin. Nowy najemca Europy Centralnej oferuje takie marki jak Nike, Adidas, Umbro, Lotto, Puma, Feewear czy Reebok zawsze w konkurencyjnych cenach. – Uruchomienie pierwszego sklepu w Gliwicach to efekt analizy tutejszego rynku. Nieprzypadkowo zdecydowaliśmy się również na Europę Centralną i jesteśmy przekonani, że to odpowiedni wybór – mówi Dominik Królikowski, Marketing Manager sieci 50 style. W pierwszym kwartale 2018 roku Europa Centralna odnotowała znaczący wzrost obrotów, a 50 style jest kolejnym nowym najemcą centrum w ciągu kilku miesięcy.

Europa Centralna w Gliwicach to unikatowe połączenie parku handlowego i galerii. Cały obiekt to 67 tys. metrów kwadratowych powierzchni handlowej oraz 2,3 tys. miejsc parkingowych. Z obiektu chętnie korzystają mieszkańcy Aglomeracji Śląskiej, Opolszczyzny oraz turyści odwiedzający obiekt z racji bliskości autostrad A1 i A4. W ciągu 30 min. centrum osiągalne jest przez 1,85 mln mieszkańców, a w ciągu 1 h przez 5 mln mieszkańców.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.