Księgarnia Świat Książki otwiera kolejne punkty

25 lipca br. została otwarta kolejna Księgarnia Świat Książki – tym razem w CH Janki koło Warszawy. Aktualnie sieć liczy 121 sklepów, z których 48 zostało otwartych w 2017 roku.

Dynamiczny rozwój

Tylko w 2018 roku sieć Księgarnia Świat Książki powiększała się aż o 13 nowych lokalizacji. Nowe salony pojawiły się w Polkowicach, Grudziądzu, Warszawie, Tychach, Wrocławiu, Rzeszowie, Innowrocławiu, Gdańsku, Bydgoszczy, Katowicach (2 lokalizacje), Opolu i w Jankach. Jeszcze w te wakacje planowane jest otwarcie Księgarni Świat Książki w Poznaniu w Galerii MM. Również na przełomie 3. i 4. kwartału sieć powiększy się co najmniej o kolejne 5 nowych lokalizacji, m.in. w Białej Podlaskiej (Galeria Karuzela), Katowicach (Galeria Libero) i w Warszawie (Centrum Praskie Koneser).

We wszystkich księgarniach na terenie całej Polski można bezpłatnie odebrać zamówienia złożone w sklepie internetowym swiatksiazki.pl.

Księgarnie Świat Książki to dynamicznie rozwijająca się sieć licząca już ponad 120 salonów na terenie całej Polski, których oferta obejmuje nowości, hity wydawnicze i klasykę – od ambitnych tytułów dla wymagających przez literaturę popularną po książki dla dzieci i podręczniki. Sieć wspiera Duże Rodziny – w księgarniach akceptowana jest Karta Dużej Rodziny, a jej posiadacze mają możliwość skorzystania ze specjalnych rabatów.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.