Fonny Funny nie zwalnia tempa

Fonny Funny to nadal relatywnie nowa sieć, która pojawiła się na rynku niedawno, rok temu i zadebiutowała otwarciem pierwszego stoiska w jednym z największych centrów handlowych we Wrocławiu, w CH Korona. Obecnie ma ich już czternaście.

Po pierwszym punkcie we Wrocławiu, następowały kolejne otwarcia, w ostatnich dniach w trzech Górnośląskich lokalizacjach, M1 Częstochowa, Arena Gliwice i Designer Outlet Sosnowiec. Na dzień dzisiejszy Fonny Funny może się pochwalić 14 lokalizacjami w atrakcyjnych centrach handlowych w całej Polsce.

Oferta Fonny Funny dla klientów

Fonny Funny to specjalistyczne stoiska handlowe z różnego rodzaju etui, nakładkami, pokrowcami na telefony komórkowe oraz szkłami i foliami ochronnymi na ekrany telefonów – przy zakupie montaż gratis. Można zamówić także dedykowane etui z nadrukiem danego zdjęcia, czy wybranego wzoru.

– Na stoiskach można przymierzyć, dopasować etui do własnego telefonu. Produkty są dostępne na wyciągnięcie ręki, a nie za szybą, jak to jest w większości stoisk – to coś, co nas wyróżnia – otwartość na klienta, bezpośrednia możliwość wyboru z półki – wyjaśnia Piotr Andrzejewski, Dyrektor Generalny Fonny Funny.

Możliwość współpracy

Firma poszukuje franczyzobiorców i lokalizacji w centrach handlowych w całej Polsce.

– Warunki współpracy z Fonny Funny nie są skomplikowane, przedstawiane są jasno i bez żadnych niedomówień, a współpraca to również wymiana doświadczeń. Model biznesowy oraz współpracy z partnerami uważamy za trafny, z racji tego, że obecni franczyzobiorcy chcą się z nami dalej rozwijać i posiadać kolejne stoiska Fonny Funny – dodaje Piotr Andrzejewski.

Gdzie znajdują się stoiska Fonny Funny?

Od początku swojej działalności, w niespełna rok czasu, sieć franczyzowa Fonny Funny osiągnęła 14 lokalizacji: we Wrocławiu (CH Korona, CHR Pasaż Grunwaldzki, CH Wroclavia), w Poznaniu (Factory Poznań), Gorzowie Wielkopolskim (Pasaż Tesco, ul. Słowiańska), Gdyni (Pasaż Tesco, ul. Kcyńska), Nowym Sączu (Galeria Sandecja), Gnieźnie (Galeria Piastova), Warszawie (Centrum Ursynów), Bielsku-Białej (Gemini Park), Oławie (Galeria Oławska), Sosnowcu (Designer Outlet Sosnowiec), Częstochowie (CH M1 Częstochowa) i Gliwicach (PH Arena).

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl