Żabka w parku handlowym N-Park we Wrocławiu

Nowy sklep sieci „Żabka” został otwarty pod koniec lipca w parku handlowym wygodnych zakupów N-Park we Wrocławiu. Wśród najemców centrum, o powierzchni najmu 2,6 tys. mkw., znajdują się już m.in. Rossmann, Pepco, Kakadu, Bacówka Towary Tradycyjne, Domino’s Pizza i Fitness Academy. Inwestorem N-Parku, który został uruchomiony pod koniec 2017 roku, jest Napollo.

Na powierzchni 127 mkw. swój lokal otworzył sklep sieci Żabka. Oferta Żabki skierowana jest zarówno do mieszkańców okolicznych osiedli mieszkaniowych, jak i  klientów i pracowników centrum, którzy mogą zrobić szybkie i wygodne zakupy, zjeść ciepły posiłek, wypić kawę, doładować telefon czy opłacić rachunki.  Klienci nowego sklepu Żabka będą mogli również odebrać przesyłki kurierskie nadawane za pośrednictwem Poczty Polskiej i DHL.

Oferta convenience w N-Park Wrocław

– Sklep Żabka bardzo dobrze wpisuje się w lokalny charakter centrum, które charakteryzują wygodne zakupy blisko domu i dostępność szerokiego wachlarza produktów istotnych z punktu widzenia codziennych sprawunków – mówi Dorota Beltrani, Dyrektor ds. Komercjalizacji w Napollo. -Dzięki wprowadzenia do obiektu mody rodzinnej, artykułów spożywczych, drogeryjnych, oferty hobby, fitness oraz gastronomii, N-Park odpowiada na potrzeby mieszkańców okolicznych osiedli, którzy mogą tu zarówno robić zakupy jak i spędzać czas – dodaje Dorota Beltrani.

N-Park przy ul. J. Gagarina, na Muchoborze Wielkim, to pierwsze centrum pod tą marką we Wrocławiu. Kolejny N-Park zostanie otwarty w październiku tego roku w aglomeracji warszawskiej, na granicy Starej Iwicznej i Piaseczna.

Firma Żabka Polska Sp. z o.o. jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod marką Żabka i supermarketów Freshmarket. W ciągu kilkunastu lat działalności na krajowym rynku, Spółka zdobyła pozycję lidera tego segmentu sprzedaży. Sieci sklepów Żabka i Freshmarket to nowoczesna koncepcja handlu detalicznego, która ma na celu zapewnienie klientom wygody w dokonywaniu zakupów. Wychodząc naprzeciw potrzebom konsumentów w sklepach Żabka i Freshmarket oferowane są najlepsze produkty w konkurencyjnych cenach oraz szeroki wachlarz usług dodatkowych.

O Napollo

Napollo jest inwestorem i deweloperem projektów handlowych i mieszkaniowych. Prowadzi działalność inwestycyjną w całym kraju. Firma jest właścicielem Galerii Renova w Warszawie, Galerii Grodovej w Grodzisku Mazowieckim oraz Galerii Piastovej w Gnieźnie. Rozwija format obiektów handlowych typu convenience, czyli wygodne zakupy blisko domu, pn. N-Park w centrach miast do 100 tys. mieszkańców oraz  wielkich osiedli mieszkaniowych w aglomeracjach. Format N-Park realizowany jest zgodnie z wypracowanym i zoptymalizowanym przez Napollo standardem wcześniej wprowadzonych przez firmę na rynek Centrów Zakupów.

Napollo jest wystawcą jesiennej edycji Shopping Center Forum 2018 CEE Exhibition&Conference.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl