Nowa marka dziecięca w Zielonych Arkadach

Centrum handlowe Zielone Arkady w Bydgoszczy poszerzają ofertę z segmentu mody dziecięcej i młodzieżowej. Do grona najemców jednego z największych centrów handlowych w województwie kujawsko-pomorskim dołączył salon Ninos.

Nowo otwarty sklep sieci Ninos jako jedyny w Bydgoszczy oferuje odzież hiszpańskiej marki Mayoral, która od ponad 75 lat jest jednym z liderów w sektorze mody dziecięcej.

Salon Ninos w Zielonych Arkadach
Salon Ninos w Zielonych Arkadach

Oferta modowa Zielonych Arkad

– Różnorodność marek modowych stanowi trzon oferty handlowej naszego centrum, a moda dziecięca i młodzieżowa zyskuje w niej coraz większy udział. Cieszymy się, że dołączając do grona naszych najemców salon Ninos wzmocnił ten segment swoją bogatą ofertą, która z pewnością zainteresuje klientów – mówi Ewa Krassowska, dyrektor Zielonych Arkad.

Salon w największym centrum handlowym w regionie mieści się na powierzchni 100 mkw. i jest utrzymany w nowoczesnym stylu. Kolekcje, które zawierają odzież, obuwie i akcesoria przeznaczone są dla dzieci i młodzieży od narodzin do 18 roku życia. W ofercie znajdują się produkty dla dziewczynek i chłopców znanych i cenionych marek Mayoral oraz Boboli. Ninos funkcjonuje na bydgoskim rynku od sześciu lat, a zlokalizowany na poziomie -1 salon w Zielonych Arkadach jest drugim stacjonarnym sklepem tej marki.

200 sklepów w Zielonych Arkadach

Przypomnijmy, Zielone Arkady to obiekt oddany do użytku w 2015 roku. Na powierzchni blisko 51 tys. mkw. znajduje się tutaj 200 sklepów, restauracji i kawiarni oraz punktów usługowych. Obiekt oferuje 1000 miejsc parkingowych. Aktualnie portfel najemców Zielonych Arkad tworzą  m.in.: Saturn, TKMaxx, C&A, Fielmann, Lacoste, Tommy Hilfiger, Pinko, Liu Jo, Swarovski, Tous, New Balance, ISpot, Karmello, Decimas, United Colours of Benetton, marki Grupy LPP oraz Grupy Inditex i wiele innych. W Zielonych Arkadach skorzystać można także z 24h siłowni McFit, znajduje się tu także punkt obsługi mieszkańców Urzędu Miasta Bydgoszczy, który jest pierwszym punktem zlokalizowanym na terenie miasta poza siedzibą Urzędu.

Obiekt należy do ECE i zostanie zaprezentowany podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum 2018 CEE Exhibition&Conference.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl