Przybywa sklepów Smyk

Sieć Smyk zadebiutowała z pierwszym sklepem w Grójcu oraz rozszerzyła swoją działalność w Zielonej Górze. Oba salony otwarto z początkiem sierpnia 2018 r.

3 sierpnia 2018 r. został otwarty pierwszy w Grójcu salon sieci Smyk, oferującej akcesoria dla niemowląt oraz zabawki i ubranka dzieci w wieku 0-14 lat. Sklep jest zlokalizowany w CH Dekada, przy ulicy Armii Krajowej 50.

Debiut sieci Smyk w Grójcu

– Niezmiernie cieszymy się z pierwszego sklepu naszej sieci w Grójcu. Jesteśmy przekonani, że najwyższa jakość produktów oferowanych w atrakcyjnych cenach w połączeniu z profesjonalną obsługą sprosta oczekiwaniom klientów. Dzieciom życzymy wyśmienitej zabawy, dorosłym – udanych zakupów – mówi Marek Łebek, przedstawiciel sieci sklepów Smyk.

Z kolei salon w Zielonej Górze został otwarty 4 sierpnia. Sklep jest zlokalizowany w Pasażu Tesco, przy ulicy Energetyków 2A.

– Kolejne otwierane salony sieci Smyk sprawiają, że jesteśmy coraz bliżej naszych klientów. Bardzo cieszymy się z kolejnego już sklepu w Zielonej Górze. Jesteśmy przekonani, że nowy sklep zostanie dobrze przyjęty przez mieszkańców miasta – podkreśla Marek Łebek.

Marki własne sieci Smyk

Nowo otwarte sklepy oferują najszerszy w Polsce wybór zabawek, ubranek i akcesoriów dla dzieci w wieku 0-14 lat. Klienci mogą znaleźć tu produkty znanych i cenionych marek, w tym marek własnych Smyka – Cool Club i Smiki. Cool Club to wysokiej jakości ubranka oraz obuwie dla dzieci w wieku 0-14 lat projektowane przez zespół projektantów Smyka. Smiki to z kolei znane i lubiane zabawki dla dzieci w każdym wieku. Można wśród nich znaleźć między innymi zabawki edukacyjne i kreatywne.

Przypomnijmy, Smyk to największa w Polsce sieć sklepów specjalistycznych dla dzieci. Jej historia sięga roku 1977, kiedy został otwarty Dom Handlowy Smyk. Obecnie sieć sklepów Smyk obejmuje ponad 160 punktów sprzedaży działających w atrakcyjnie zlokalizowanych centrach handlowych w Polsce oraz sklep internetowy smyk.com. Sklepy tej sieci działają również na Ukrainie i w Rumunii.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.