Park Handlowy w Radomsku ma nowego najemcę

Przybywa najemców w Parku Handlowym w Radomsku, który został zrealizowany przez spółkę Adept Investment.

2 sierpnia 2018 r. do grona najemców tego obiektu dołączyła marka Action. Action to szybko rozwijająca się międzynarodowa sieć sklepów z artykułami nieżywnościowymi, która narodziła się w Holandii. Sieć Action działa w Polsce od 2017 roku.

– Obiekt jest obecnie skomercjalizowany w 100 proc. W maju miało miejsce otwarcie sklepu Aldi, a już niebawem, w połowie sierpnia do grona naszych najemców dołączy jeszcze Drogeria Natura – wiodący lider z branży drogeryjnej. Tym samym zakończymy proces komercjalizacji drugiego etapu tej inwestycji – mówi dla Retailnet Robert Krupski – Członek Zarządu, Dyrektor ds. Najmu i Inwestycji w Adept Investment.

Powierzchnia sklepu Action w Radomsku wynosi 913 mkw. Marka oferuje ponad 6 tysięcy produktów.

Głównym atutem obiektu w Radomsku jest doskonała lokalizacja,  duża liczba miejsc parkingowych oraz sąsiedztwo urzędów, biur i szkół – Park Handlowy w Radomsku zlokalizowany jest w ścisłym centrum miasta, przy zbiegu ulic Prymasa Wyszyńskiego, Fabianiego oraz Tysiąclecia. Do dyspozycji klientów dostępnych jest ponad 130 miejsca parkingowych znajdujących się przy obiekcie. Obiekt o łącznej powierzchni 2,6 tys. mkw. usytuowany jest na terenie dawnego szpitala miejskiego.

Spółka Adept Investment specjalizuje się w realizacji inwestycji komercyjnych, począwszy od pozyskania gruntu pod budowę, przez projektowanie, komercjalizację oraz budowę parków handlowych. W portfolio firmy znajdują się inwestycje zrealizowane, m.in.: (Zduńska Wola, Radzyń Podlaski, Radomsko, Zgierz), inwestycje w trakcie realizacji (II etap Parku Handlowego w Zduńskiej Woli i Zgierzu), inwestycje w fazie projektowania (Centrum Modlińska w Warszawie).

Wszystkie swoje projekty spółka Adept Investment zaprezentuje podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum 2018 CEE Exhibition&Conference.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

SCF 2019 Exhibition & Awards

W Forum weźmie udział przynajmniej 1500 uczestników, a wśród nich przedstawiciele ponad 450 sieci handlowych. Swoje projekty pokaże kilkudziesięciu wystawców. Wśród nich są już m.in.: Immofinanz, Gemini Holding, Neinver, Saller, Mallson, Napollo, Amrest, EPP, TREI, Master Management, Hosso., TK Development, BOIG, Atrium, GTC, Nuvalu, Savills.

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy