Galeria Łomianki poszerza ofertę usługową

Galeria Łomianki w Warszawie z początkiem lata wzbogacona została o nowy punkt sieci oferującej ubezpieczenia oraz biuro podróży. Potencjał Galerii Łomianki dostrzegły Travelplanet.pl oraz AD Ubezpieczenia.

Salon Travelplanet.pl w Galerii Łomianki posiada w swojej ofercie wyjazdy z ponad czterdziestu biur podróży zarówno z Polski jak i z zagranicy. Zaletą dla podróżnych korzystających z usług biura jest również możliwość wykupienia odpowiedniego ubezpieczenia turystycznego.

– Wybraliśmy Galerię Łomianki ze względu na potencjał, jaki niesie ze sobą jej lokalizacja. Pomimo ciągłego rozwoju Łomianek rynek usług turystycznych jest mało urozmaicony. Nowy salon Travelplanet.pl w Galerii Łomianki z pewnością wpłynie na komfort tych, którzy planują wakacje, a musieli w tym celu korzystać z usług warszawskich salonów – zaznacza Katarzyna Żukowska z Travelplanet.pl.

Obecnie Travelplanet.pl posiada 115 salonów podróży w całej Polsce, z czego 14 znajduje się na terenie aglomeracji warszawskiej. Punkty znajdują się głównie w centrach handlowych. 1 czerwca dołączył do nich salon w Galerii Łomianki.

AD Ubezpieczenia to multiagencja ubezpieczeniowa oferująca kompleksową ofertę towarzystw ubezpieczeniowych, a lista firm, z którymi współpracuje wciąż rośnie. Oferuje ubezpieczenia komunikacyjne , firmowe, turystyczne, na życie, rolne. Obecnie posiada 5 oddziałów w największych miastach w Polsce.

Oferta handlowa Galerii Łomianki

Galeria Łomianki znajduje się tuż przy Kampinoskim Parku Narodowym. Można tu znaleźć kilkadziesiąt modowych butików popularnych, cenionych marek, punkty usługowe i hipermarket Auchan. To nie tylko miejsce na kameralne zakupy blisko natury, ale także przestrzeń do odpoczynku, pracy i bezpiecznej rodzinnej zabawy. Galeria Łomianki zapewnia także dodatkowe atrakcje – wydarzenia rozrywkowe, kulturalne, kulinarne, hobbystyczne czy edukacyjne. Obiekt mieści się przy ul. Brukowej 25 w podwarszawskich Łomiankach.

Oferta Galerii Łomianki to kilkadziesiąt butików takich marek, jak m.in. H&M, Reserved, Mohito, C&A, Camaieu, CCC, Wojas, Ryłko,  Bytom, Orsay, Promod, Calzedonia, Intimissimi. Biżuteria i kosmetyki są dostępne w salonach m.in. Kruk, Apart, Sephora, Yves Rocher i Inglot. Drobne prezenty, ciekawą lekturę i muzykę zapewnia Empik. Oprócz sklepów z modą dziecięcą (Nubalo, Reporter Young, Tape à l’oeil) i zabawkami (Smyk) na rodziny w obiekcie czeka nowa wewnętrzna przestrzeń do zabawy oraz wyposażony w liczne przyrządy zewnętrzny plac zabaw, sala zabaw Fiku-Miku, przytulny pokój do dyspozycji rodzica z dzieckiem, a także komfortowa przestrzeń do relaksu dla rodziców.

Obiekt należy do Ceetrus i zostanie zaprezentowany podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum 2018 CEE Exhibition&Conference.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl