Modernizacje, relokacje i nowe otwarcia w Gemini Park Bielsko-Biała

Ostatnie tygodnie przynoszą zmiany w ofercie Gemini Park Bielsko-Biała. W galerii trwa właśnie rekomercjalizacja, w efekcie, której coraz więcej najemców decyduje się na przedłużenie umów najmu. Jednocześnie planowane są także nowe otwarcia.

Obiekt zostanie zaprezentowany podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum 2018 CEE Exhibition&Conference.

Zostają na dłużej

Stale rosnące obroty najemców w Gemini Park Bielsko-Biała, a także idący w górę w dni handlowe footfall, to tylko niektóre z argumentów, które wpływają na decyzje najemców o przedłużeniu umów najmu. Tylko w ciągu ostatnich tygodni aż 4 najemców wykonało taki ruch, tj. Empik, Cukiernia Sowa, Inglot i Beauty Concepy Spa.

Dołączyli oni tym samym do grona 12 partnerów biznesowych galerii, którzy w tym roku podjęli już taką decyzję. Przez kolejne lata w Gemini Park działać będzie m.in. Cinema City, Douglas, Bank Millennium, Triumph, Italian Fashion, TUI, Ochnik, Quiosque, Aren, Gatta, a także Orange. Ten ostatni najemca zdążył już zmodernizować swój lokal.

– Rozmowy, które obecnie prowadzimy są bardzo owocne. Nasi najemcy, znający doskonale galerię, doceniają wyniki jakie tutaj osiągają, dostrzegają także ogromny potencjał w obiekcie i możliwości rozwoju biznesu, wynikające chociażby z coraz mocniejszej pozycji galerii na rynku. To wpływa na pozytywne decyzje o dalszej działalności, a w niektórych przypadkach także na powiększenie lokalu – mówi Krzysztof Brączek, dyrektor Gemini Park Bielsko-Biała.

Rozwijają działalność

Na większy lokal zdecydowała się ostatnio m.in. marka Gatta, przenosząc się z 32 m kw. do 54 m kw. W nowej lokalizacji i na nowym metrażu najemca rozpoczął działalność na początku sierpnia. W salonie klientki znajdą szerszą ofertę m.in. rajstop, bielizny, strojów kąpielowych czy odzieży. Większy salon dopełnia ofertę odzieżową galerii, na którą składa się wiele znanych marek, m.in. H&M, C&A, Reserved, Orsay, Mohito, Solar, Sinsay, Stradivarius czy Calzedonia.

Decyzję o poszerzeniu działalności w Gemini Park Bielsko-Biała podjęła także marka By Dziubeka. Popularna polska firma jubilerska pod koniec sierpnia przenosi się z wyspy handlowej do salonu mającego 32 m kw. Będzie to pierwszy sklep marki w Bielsku-Białej i jednocześnie 7 sklep z biżuterią oraz dodatkami w tym centrum handlowym.

Szykują się nowe otwarcia

Ale to nie jedyne zmiany w ofercie. Najbliższe tygodnie przyniosą także kilka dużych otwarć. W połowie sierpnia w galerii otwarty zostanie pierwszy w Bielsku-Białej salon MasterKom. Na powierzchni  30 m kw. będzie można znaleźć szeroką ofertę telefonów i smartfonów, akcesoria, a także ofertę usług serwisowych.

Zyska także oferta gastronomiczna Gemini Park. Najpóźniej z początkiem września w galerii planowane jest otwarcie McDonald’s. Będzie to już 14 lokal z ofertą restauracyjną i kawiarnianą w centrum handlowym. Działają już tutaj lokale m.in. KFC, Pizza Hut, Subway, Donner Kebab, Ron Del, Sushi Samuraj, Salad Fantasy, Juice Dream, Grycan czy Lodomania.

Popularna sieć wynajmie lokal po powierzchni ponad 100 mkw. – McDonald’s wzmocni naszą ofertę gastronomiczną. Tym samym nasz food court zyska kolejny kulinarny magnes przyciągający i podnoszący naszą konkurencyjność na lokalnym rynku – mówi Joanna Zemczak z działu najmu Gemini.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl