60 sklepów Leroy Merlin w Polsce

W sierpniu 2018 r. w Tarnowie został otwarty jubileuszowy, 60. sklep sieci Leroy Merlin w Polsce. Jest to czwarty sklep Leroy Merlin w Małopolsce i największy, mający 11 tys. mkw. powierzchni handlowej, market w Tarnowie.

W ofercie sklepu klienci znajdą ponad 66 tys. produktów – 36 tys. dostępnych od ręki i 30 tys. na zamówienie. Leroy Merlin wyróżnia się na tle innych tarnowskich sklepów DIY powierzchnią i szerokością asortymentu oraz bogatą ofertą Działu Ogród, który z uwagi na komfort zakupów został podzielony na część wewnętrzną i zewnętrzną, a także posiada największy wybór towarów w regionie.

Leroy Merlin: usługa click&collect i 2 strefy w salonie sprzedaży

Oprócz zakupów klienci mogą również skorzystać z wielu usług, które ułatwiają przeprowadzanie remontów. Pracownicy Leroy Merlin wspierają klientów także w tworzeniu kosztorysów oraz projektów 3D kuchni i łazienek. Sklep udostępnia również usługę Click&Collect polegającą na wcześniejszej rezerwacji towaru za pośrednictwem strony internetowej www.leroymerlin.pl i odbiór zamówienia w sklepie. Klienci mogą także sfinalizować całe zakupy online i skorzystać z usługi dowozu do domu.

– W Tarnowie znajduje się wiele bloków mieszkalnych jak i domów jednorodzinnych. W związku z tym dobraliśmy naszą ofertę tak, aby każdy klient, niezależnie od miejsca zamieszkania, znalazł artykuły niezbędne do wyposażenia swojego wnętrza – od materiałów budowlanych, produktów przeznaczonych do dekoracji czy roślin ogrodowych. Nasze propozycje aranżacji kuchni i łazienek oparte są na planach pobliskich osiedli i domów jednorodzinnych – mówi Dariusz Grobecki, Dyrektor Sklepu Leroy Merlin w Tarnowie.

Dla pełnego komfortu zakupów na klientów w sklepie czekają 2 strefy: wypoczynku oraz oczekiwania na odbiór towaru – w obu strefach dostępne są automaty z kawą, herbatą, zimnymi napojami oraz przekąskami, a także wyznaczone miejsca do ładowania telefonów. Dla klientów przygotowano również stojaki rowerowe i 358 miejsc parkingowych (w tym miejsca dla osób niepełnosprawnych oraz rodzin z małymi dziećmi). W trosce o najmłodszych przygotowano również pokój dla matki z dzieckiem, w którym w kameralnych warunkach będzie można nakarmić czy przewinąć niemowlaka. Dla dzieci dostępne są specjalne wózki – samochodziki. Przewidziane zostały także udogodnienia dla właścicieli czworonogów – na teren sklepu można wejść z psem lub kotem, a podczas gorących dni na zwierzęta będzie czekać woda. W Leroy Merlin w Tarnowie zatrudnienie znalazło 130 osób.

60 sklepów w sieci Leroy Merlin

Przypomnijmy, sieć Leroy Merlin rozpoczęła swoją działalność w Polsce w 1994 roku, a w 1996 roku otworzyła pierwszy market w Piasecznie pod Warszawą. Obecnie jest obecna w ok. 40 miastach w Polsce. Leroy Merlin Polska to 60 sklepów wielkopowierzchniowych, sklep internetowy www.leroymerlin.pl, portal do zlecania usług remontowo-budowlanych www.oferia.pl, portal inspiracyjno-wnętrzarski www.domzpomyslem.pl, dwa profile na FB „Kocham ogród!” i „Dom z pomysłem” oraz centrala, która na co dzień wspiera działania sklepów. W Leroy Merlin Polska pracuje ponad 10 tys. pracowników.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl