Galeria Chełm przyciąga najemców. Do obiektu dołącza kolejna marka

Kolejne znane marki dołączają do grona najemców Galerii Chełm, która na rok przed planowanym otwarciem została już skomercjalizowana w ponad 70 proc. Umowę najmu lokalu o pow. 460 mkw. podpisał właśnie Smyk – rynkowy lider w obszarze artykułów dla dzieci. Tym samym Smyk otworzy swój pierwszy salon w Chełmie.

Firma Acteeum – wystawca Shopping Center Forum 2018 CEE Exhibition & Conference – działająca jako współinwestor oraz deweloper Galerii Chełm sfinalizowała umowę najmu z operatorem marki Smyk. Otworzy on w chełmskim centrum handlowym swój pierwszy w mieście salon o powierzani 460 mkw. Galeria Chełm uzupełni tym samym portfolio sklepów o kompleksową ofertę towarów dla najmłodszych. Salon Smyk zostanie otwarty w momencie wielkiego otwarcia Galerii Chełm, a więc w II połowie 2019 roku.

– Jesteśmy niezwykle zadowoleni z obecności Smyka w Galerii Chełm a tym samym w całym Chełmie. Ten ważny dla nas najemca doskonale wpisuje się w różnorodną i wszechstronną ofertę chełmskiego centrum handlowego, które zapewni mieszkańcom miasta i regionu możliwość dokonania kompleksowych zakupów. Galeria Chełm stanowi niezwykle atrakcyjny obiekt dla najemców, czego dowodem jest osiągnięty już teraz, a więc na rok przed otwarciem, ponad 70-procentowy poziom komercjalizacji – wyjaśnia Mariusz Kowalczyk, Leasing Director, Acteeum Central Europe.

Debiut w Chełmie

Smyk jest wiodącą polską marką produktów dla dzieci, obejmującą ponad 180 sklepów w Polsce i za granicą. Sklepy Smyk oferują szeroką gamę odzieży i obuwia, zabawek, akcesoriów niemowlęcych i innych produktów dla dzieci. Nowy salon w Galerii Chełm będzie pierwszym sklepem tej marki w Chełmie.

Galeria Chełm na powierzchni 17,5 tys. mkw. – w której jako operator spożywczy działał będzie Lidl – zaoferuje 55 lokali handlowych oraz ponad 550 miejsc parkingowych. Działka, na której powstanie nowe centrum handlowe zlokalizowana jest ona u zbiegu ulic Lubelskiej i Rejowieckiej (także stanowiącej obwodnicę Chełma), w miejscu, stanowiącym główny węzeł komunikacyjny miasta. Swym zasięgiem Galeria Chełm obejmie blisko 300 tys. mieszkańców oraz ruch przygraniczny z Ukrainą i Białorusią.

Prace budowlane rozpoczną się jeszcze w trzecim kwartale 2018 roku, zaś otwarcie obiektu zaplanowano na drugą połowę 2019 roku.

Portfolio Acteeum Group

Acteeum Group jest prywatną międzynarodową firmą działającą na rynku nieruchomości komercyjnych oraz mieszkaniowych w Polsce podejmując się przeprowadzenia całego procesu deweloperskiego, od rozpoznania odpowiedniego terenu pod zabudowę poprzez etap projektowania, budowy, komercjalizacji, aż po zarządzanie i sprzedaż obiektów.

Podejście Acteeum do projektów bazuje na wieloletnim doświadczeniu i znajomości polskiego rynku oraz procesu deweloperskiego. Spółka jest partnerem biznesowym dużych firm instytucjonalnych, m.in. CBRE Global Investors, Immofinanz, NepiRockcastle, Equilis jak również współpracuje z inwestorami prywatnymi. Acteeum skupia się na budowie dużych kompleksów handlowych oraz obiektów z przeznaczeniem na cele mieszkaniowe.

Acteeum posiada własne portfolio gruntów oraz negocjuje zakup kolejnych terenów pod budowę centrów handlowych, retail parków oraz na cele mieszkaniowe.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl