Interaktywne Muzeum Strachu i Escape Room w Avenidzie Poznań

Avenida Poznań poszerza ofertę rozrywkową centrum. Otwarcie Interaktywnego Muzeum Strachu (House of Panic) oraz Escape Roomu, które zlokalizowane są na poziomie II centrum to odpowiedź na rosnące potrzeby mieszkańców Poznania i jego okolic.

Otwarcie Interaktywnego Muzeum (House of Panic) w Avenidzie Poznań odbyło się 25 sierpnia br. Interaktywne Muzeum Strachu, Escape Room i Piwnicę Grozy można odwiedzać od wtorku do poniedziałku, w godz. 14.00-21.00 (w niedziele 14.00-20:00).

Narracja interaktywnego muzeum w Avenidzie Poznań zbudowana jest wokół historii naukowca i eksperymentów, które przeprowadzał w swoim tajnym laboratorium. Oprócz emocji związanych z odkrywaniem tajemniczych pomieszczeń, wizyta w Muzeum to też okazja do sprawdzenia swojej wytrzymałości, umiejętności logicznego myślenia i rozwiązywania zagadek. Rozrywka w House of Panic dedykowana jest grupom składającym się z 2-6 osób i każdorazowo trwa około 30 minut.

60 tysięcy mkw.

Avenida to jedno z największych centrów handlowych w regionie, które na 3 kondygnacjach, o łącznej powierzchni 60 tysięcy mkw., mieści ponad 200 lokali handlowych i użytkowych oraz 30 restauracji i kawiarni znajdujących się w dwóch strefach food court. Avenida to również 1,5 tys. miejsc parkingowych (1. godzina parkowania gratis) oraz parking przeznaczony dla rowerzystów. Centrum posiada bezpośrednie połączenie z dworcem kolejowym i autobusowym.

Centrum Handlowe Avenida Poznań należy do ECE Projektmanagement Polska – wystawcy Shopping Center Forum 2018 CEE Exhibition & Conference

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl