Brama Jury z ofertą rozrywkową na najwyższym poziomie

Projekcje w systemie 3D, komfortowe fotele VIP, modna kawiarnia Planet Café oraz krótkie bloki reklamowe przed seansem – to tylko wybrane atrakcje oferty rozrywkowej zawierciańskiej galerii. Planet Cinema, polski operator kinowy, opowiada o tym, co czeka entuzjastów wielkiego ekranu w najnowszym projekcie Master Management Group – wystawcy jesiennej edycji Shopping Center Forum 2018 CEE Exhibition & Conference.

Dzięki zawartej z operatorem umowie, Brama Jury, oprócz różnorodnej oferty handlowej zapewni klientom i mieszkańcom Zawiercia rozrywkę na najwyższym poziomie. Filmy będą wyświetlane w czterech komfortowych salach, przy użyciu najnowocześniejszych systemów 3D oraz najwyższej jakości systemów dźwiękowych. Do dyspozycji odwiedzających będzie również kawiarnia oraz bar kinowy. Wysoki poziom obsługi klienta i krótkie bloki reklamowe przed seansem wyróżniają markę na tle konkurencji. Planet Cinema zajmie ponad 1 tys. mkw. na parterze galerii, w bezpośrednim sąsiedztwie strefy restauracyjnej.

Miejsce spotkań

O atrakcjach kina w Bramie Jury opowiada Tomasz Brodowski, Dyrektor sieci kin Planet Cinema: – W każdym mieście, gdzie otwieramy kino wchodzimy w dialog z lokalną społecznością, tak, aby jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby mieszkańców i prawdziwych entuzjastów rozrywki na dużym ekranie. Dzięki temu Planet Cinema stanie się dla nich ważnym miejscem spotkań. Nowością dla wszystkich kinomaniaków będzie kawiarnia Planet Café z szerokim wyborem przekąsek i napojów. Cieszę się, że Zawiercie już wkrótce trafi na mapę kin Planet Cinema – mówi.

Planet Cinema organizuje pokazy specjalne dla kobiet, maratony filmowe i imprezy dla dzieci. Dostępna będzie także oferta dla firm, które poszukują miejsca na konferencję, czy imprezę integracyjną. Każdy, kto ceni dobry repertuar w przyjaznej atmosferze, znajdzie coś dla siebie.

– Inwestycja z pewnością wzbogaci ofertę miasta, a podnoszenie jakości życia mieszkańców to jeden z głównych celów jednostek samorządu terytorialnego. Cieszy mnie fakt, że zostaną spełnione nadzieje mieszkańców miasta na nowe, atrakcyjne miejsce handlowo – rozrywkowe – komentuje postępy w komercjalizacji Bramy Jury Witold Grim, Prezydent miasta Zawiercie.

Planet Cinema powstało w czerwcu 2011 roku jako nowa polska spółka – operator kin wielosalowych. W grudniu 2011 roku otwarto pierwsze kino Planet Cinema w Oświęcimiu, a drugie powstało w Ełku w sierpniu 2014 roku. Marka wyróżnia się na tle konkurencji wysokim poziomem obsługi klienta i emisją krótkich bloków reklamowych przed seansem. W przygotowaniu jest obecnie specjalna strefa VIP i nowa oferta dla klientów premium. Strategia marki zakłada uruchomienie kin w 6 nowych lokalizacjach: w Ciechanowie, Zawierciu, Kutnie, Kołobrzegu, Legionowie oraz w centrum Platan w Zabrzu.

Brama Jury to najnowszy projekt handlowy firmy Master Management Group. Na 15 tys. mkw. powierzchni najmu znajdzie się 50 sklepów znanych marek modowych, sportowych i obuwniczych. Ofertę uzupełni supermarket, sklep z branży RTV AGD, lokale z akcesoriami do domu oraz liczne punkty usługowe. Galeria będzie zlokalizowana przy ulicy Wojska Polskiego, z dogodnym dojazdem do centrum miasta i w pobliżu głównych szlaków komunikacyjnych. Otwarcie obiektu planowane jest w czwartym kwartale 2019 roku.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl