Kaufland z nowym konceptem

Nowy asortyment, a także specjalnie przygotowane strefy tematyczne, które mają ułatwić i uatrakcyjnić codzienne zakupy – to wszystko jest już dostępne w jednym z krakowskich sklepów sieci Kaufland. Market przeszedł w ostatnim czasie modernizację.

Nowy układ marketu w Krakowie to przede wszystkim łatwiejsza nawigacja pomiędzy poszczególnymi działami, zainspirowana kolorystyką z gazetki Kaufland. Po raz pierwszy w sklepie utworzono kilkanaście stref tematycznych, dostosowanych do potrzeb współczesnych konsumentów. Odnajdą się w nich osoby aktywne sportowo, miłośnicy kuchni regionalnych i światowych, a także najbardziej wymagający klienci poszukujący produktów wysokiej jakości.

Akcja modernizacja

W nowoczesnej aranżacji przewidziano między innymi strefę artykułów „Żyj Aktywnie”, która obejmuje zarówno produkty spożywcze, jak również sprzęt sportowy. Sieć Kaufland pomyślała także o osobach, które rezygnują z produktów chemicznych na rzecz artykułów ekologicznych. W markecie w Krakowie znalazł się dział z naturalnymi kosmetykami, a także z produktami ekologicznymi do prania i sprzątania. W sklepie pojawiły się też profesjonalne artykuły do stylizacji włosów. Z kolei strefa z zabawkami zachwyci dzieci ulubionymi postaciami z bajek Disneya, a fani gier będą mogli wybrać coś dla siebie w strefie gracza.

Nowy koncept Kaufland w Krakowie
Nowy koncept Kaufland w Krakowie

Osoby bardziej tradycyjne oraz fani oryginalnych smaków powinni zajrzeć do strefy kuchni regionalnej oraz kuchni świata. Dzięki nim klienci będą mogli spróbować produktów z aż siedmiu regionów Polski, a także odkrywać smaki kuchni azjatyckiej, śródziemnomorskiej i amerykańskiej. Z myślą o najbardziej wymagających, Kaufland poszerzył także ofertę marek premium. W sklepie znajdziemy szeroki wybór produktów spożywczych.

Market sieci Kaufland w Krakowie ze strefami tematycznymi jest pierwszym sklepem w Polsce w nowej aranżacji. W najbliższym czasie planowana jest modernizacja kolejnych punktów w całej Polsce.

Nowy koncept Kaufland w Krakowie
Nowy koncept Kaufland w Krakowie
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl