ECC Real Estate: znana restauracja otworzy lokal w Nowej Stacji w Pruszkowie

McDonalds, jedna z najbardziej znanych marek na świecie, otworzy swoją restaurację w pruszkowskiej Nowej Stacji.  Sieć będzie zajmowała duży, 110 mwk. lokal na pierwszym piętrze, w eleganckiej strefie gastronomicznej.

– Naszych najemców dobieramy bardzo starannie kierując się oczekiwaniami przyszłych klientów. W trakcie badań, klienci wyraźnie zaznaczyli, że w Nowej Stacji chcą widzieć znane i lubiane restauracje sieciowe. McDonalds należy do ich faworytów, dlatego ogromnie się cieszymy, że każdy kto ma „smaka na maka” będzie mógł delektować się ulubionym hamburgerem w naszej komfortowej strefie restauracyjnej, w której znajdą się zarówno kameralne stoliki z krzesłami i kanapami, lady barowe z hokerami,  jak i większe stoły zachęcające do spotkań towarzyskich. Pomyśleliśmy też o dzieciach projektując dla nich kącik zabaw oraz przygotowując specjalne miejsce do karmienia niemowląt – podkreśla Maciej Krzewiński COO i Członek Zarządu firmy ECC Real Estate, dewelopera Nowej Stacji.

Ponad 400 lokali w Polsce

McDonalds to jedna z najbardziej znanych marek na świecie. Każdego dnia w samej tylko Polsce McDonalds obsługuje około 500.000 gości w 406 restauracjach znajdujących się w ponad 150 miastach. Z bogatej oferty kanapek, napojów, deserów oraz dodatków takich jak frytki i sałatki, każdy może stworzyć odpowiednio zbilansowany posiłek zgodny ze swoimi upodobaniami. Dla dzieci są przygotowane specjalne zestawy Happy Meal, których zawartość rodzice mogą sami komponować, dopasowując ją do potrzeb i gustu dziecka. Frytki można zastąpić owocogurtem lub pomidorkami koktajlowymi, a napoje gazowane sokami lub wodą.

Oprócz restauracji McDonalds w Nowej Stacji swoje menu zaproponuje również KFC, Pizza Hut Express, Thai Wok, Olimp, oraz  lodziarnia Jesz Lody Tradycyjne produkująca lody w sposób rzemieślniczy, w oparciu o świeże owoce, świeże mleko i śmietanę.

Mocna oferta handlowo-usługowa i najwyższej jakości rozrywka

Nowa Stacja, która powstaje w Pruszkowie, niedaleko dworca PKP i osiedli mieszkaniowych, będzie pierwszym pełnowymiarowym centrum handlowo-rozrywkowym w całym południowo-zachodnim paśmie osiedleńczym aglomeracji warszawskiej. Region ten charakteryzuje się wysoką siłą nabywczą mieszkańców. Wg. raportu GFK „Purchasing Power Europe 2016” pod tym względem powiat pruszkowski zajmuje 5. miejsce w Polsce, wyprzedzając takie miasta jak Kraków, Poznań, Wrocław czy Gdańsk. Szacuje się, że catchment area Nowej Stacji wynosi 350.00 osób, z czego większość stanowią rodziny z dziećmi. Do tej pory mieszkańcy regionu byli zmuszeni do korzystania z oddalonych od ich domu galerii warszawskich.

Od października 2018 roku będą mogli spotkać się ze znajomymi, pójść na zakupy, załatwić wiele spraw w Nowej Stacji, do której dotrą komfortowo zarówno środkami komunikacji miejskiej czy koleją, jak i samochodem. Magnesem, zachęcającym do częstszych wizyt będzie kompleksowa oferta handlowa i rozbudowana część rozrywkowo-sportowo-edukacyjna. Oprócz 7-salowego Multikina i dużego klubu fitness Zdrofit powstanie tam również nowoczesna sala zabaw Fikołki z pracowniami do zajęć dydaktycznych. Zadbano także o zróżnicowaną ofertę gastronomiczną. W  wygodnej strefie restauracyjnej będzie można wygodnie usiąść, aby zjeść, odpocząć czy porozmawiać z przyjaciółmi. Samo centrum zalicza się do kategorii obiektów kompaktowych z logicznie zaplanowanymi ciągami zakupowymi. Na powierzchni 27.000 m2 znajdzie się miejsce dla 120 lokali handlowych i usługowych.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl