Lavard w nowej odsłonie

Właściciel sieci salonów Lavard kontynuuje proces rebrandingu salonów firmowych. Salon w nowej odsłonie otwarty został w warszawskim Factory Annopol.

– Realizujemy założone cele strategicznie i systematycznie odświeżamy wnętrza salonów Lavard. 12 sierpnia br. ponownie otworzyliśmy salon w Factory Annopol. Sklep o powierzchni 240 mkw. zyskał nowy wygląd – mówi w rozmowie z Retailnet.pl Jolanta Jasionowska Kasiak z JK Consulting, pełnomocnik marki Lavard. W nowootwartym salonie klienci znajdą zarówno kolekcje męskie (Lavard Men), jak i damskie (Lavard Women).

To kolejny już sklep, który w 2018 roku zyskał nową przestrzeń handlową. W maju modernizację i relokację przeszedł salon w krakowskim centrum handlowym. Sklep został przeniesiony do większego lokalu sąsiadującego z innymi markami oferującymi produkty z segmentu mody męskiej. Pod koniec lutego z kolei lokal w nowej odsłonie przywitał klientów warszawskiej Arkadii. Marka Lavard znacząco powiększyła swoją powierzchnię otwierając lokal większy o 74 mkw., co wpłynęło na zwiększenie komfortu zakupowego klientów. Na powierzchni 216 mkw. eksponowana jest cała dostępna kolekcja męska i damska.

Nowe salony Lavard

Nowych salonów także regularnie przybywa. Lavard w marcu dołączył do grona najemców NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim. Salon o powierzchni blisko 90 mkw. jest zlokalizowany na poziomie 0 pomiędzy salonami Lancerto i Marlen.

– Salony Lavard otwierane są w miastach powyżej 200 tys. mieszkańców. Zgodnie z przyjętą strategią optymalna powierzchnia pod sklep duobrandowy (Lavard Men i Lavard Woman) to ok. 200 mkw., a pod monobrandowy (Lavard Men) ok. 150 mkw. – mówi Jolanta Jasionowska Kasiak z JK Consulting, pełnomocnik marki Lavard.

Lavard to polska marka specjalizująca się w branży mody męskiej. W swojej ofercie posiada m.in. płaszcze, garnitury, koszule oraz galanterię skórzaną. W ofercie Lavard Woman znajdują się zarówno damskie „garnitury”, jak również stroje okazjonalne. Cała kolekcja wykonana jest z najlepszych gatunkowo materiałów. Za marką Lavard stoi wielopokoleniowe doświadczenie krawieckie. To nowoczesny brand oferujący wzornictwo na światowym poziomie: szeroki wybór odzieży klasycznej i eleganckiej, zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Marka tworzy swoje kolekcje w oparciu o włoskie tkaniny oraz światowe trendy.

Lavard w Factory Annopol
Lavard w Factory Annopol
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl