Ceetrus: Galeria Bronowice wprowadziła wielofunkcyjną aplikację mobilną

Zbieranie punktów, realizacja kuponów, nawigacja wprost pod wybrany sklep, a nawet pomoc w odnalezieniu auta na parkingu – to tylko przykładowe korzyści, płynące z posiadania aplikacji mobilnej Galerii Bronowice. Dzięki zakładce „Strefa Korzyści” klienci zyskają dodatkowo dostęp do kuponów zniżkowych oraz ofert specjalnych.

Galeria Bronowice i inne projekty Ceetrus zostaną zaprezentowane podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum 2018 CEE Exhibition & Conference.

Od maja bieżącego roku w Google Play i App Store pojawiła się do pobrania oficjalna, bezpłatna aplikacja Galerii Bronowice. Aplikacja zawiera szereg udogodnień dla odwiedzających – możemy szybko i wygodnie zapoznać się z lokalami znajdującymi się w Galerii, sprawdzić, jakie są aktualne promocje i wyprzedaże, zapoznać się z obecnymi lub planowanymi wydarzeniami oraz łatwo odnaleźć drogę do interesującego nas sklepu. Zmotoryzowani z pewnością docenią opcję pomagającą zlokalizować pozostawiony na parkingu samochód.

Mobilne korzyści w Galerii Bronowice

Dzięki rejestracji w aplikacji, zyskujemy również dostęp do programu lojalnościowego „Strefa Korzyści”, który oferuje możliwość zbierania punktów oraz ich wymianę na atrakcyjne nagrody. W jaki sposób możemy zdobywać punkty? Możliwości jest wiele: poprzez zrobienie zakupów w Galerii, zakup kart upominkowych czy udział w organizowanych na terenie centrum handlowego wydarzeniach. W przypadku kart podarunkowych, ich wartość musi wynosić co najmniej 50 zł, aby punkty zostały naliczone. Z kolei chcąc wymienić paragon z naszych zakupów, upewnijmy się, czy dany lokal bierze udział w programie – wyłączone z niego są m.in. Auchan, apteki oraz banki. W celu otrzymania punktów za paragon, musimy wybrać się z nim do Punktu Informacyjnego, pamiętając, że rejestracji podlegają paragony nie starsze niż 14 dni od widniejącej na nich daty, o wartości min. 50 zł.

Uzbierane punkty można następnie wymienić na limitowane nagrody – w maju na użytkowników aplikacji czekały między innymi kubki, plecaki i ekspresy do kawy z ilustracjami znanego rysownika, Pawła Jarońskiego, wykonanymi specjalnie dla Galerii Bronowice. Strefa Korzyści to ponadto miejsce, w którym znajdziemy kupony rabatowe do wykorzystania w sklepach Galerii, a także informacje o aktualnych zniżkach i ofertach specjalnych.

Aplikację można pobrać na telefony komórkowe z systemem Android oraz iOS.  Szczegółowe informacje oraz regulamin programu lojalnościowego Strefa Korzyści dostępne są na stronie internetowej Galerii Bronowice.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl