Przybywa najemców w Ptak Outlet

Centrum outletowe Ptak Outlet zlokalizowane w Rzgowie koło Łodzi rozszerza swoją ofertę sprzedażową o kolejny sklep. Do grona najemców outletu wkrótce dołączy marka Outhorn.

Umowa między Ptak Outlet a Outhorn obejmuje najem lokalu o powierzchni ponad 200 mkw. Otwarcie salonu planowane jest na jesień tego roku.

– Outhorn wzbogaci ofertę sportową, którą w Ptak Outlet reprezentują już m.in. takie marki jak 4F, Nike, Puma, Adidas czy GoSport. Cieszymy się, że spółka OTCF, właściciel brandu, dostrzegł potencjał Ptak Outlet i lokuje u nas już drugi, po 4F, swój brand – mówi dla Retailnet Kazimierz Ćwikła Prezes Zarządu European Outlet S.A.

I dodaje: – Pozyskanie kolejnego najemcy jest efektem prowadzonego w Ptak Outlet procesu rekomercjalizacji. W ostatnim czasie przedłużyły umowy najmu z nami m.in. Lacoste, Mustang, Mountain Warehouse i United Colors of Benetton. Jednocześnie najnowszym najemcą Ptak Outlet została firma Umbro, oferująca w swoim asortymencie również ubrania marki Lotto.

Outhorn to marka odzieży sportowej przeznaczonej dla kobiet i mężczyzn. Markę charakteryzuje wielofunkcyjny asortyment, przeznaczony do amatorskiego uprawiania sportu. Outhorn należy do spółki OTCF, właściciela marki sportowej 4F oraz sklepów multibrandowych 4Faces. Odzież Outhorn można kupić w multibrandowych sklepach sportowych na terenie całej Polski. Od 3 lat funkcjonują także monobrandowe sklepy, które działają już m.in. we Wrocławiu, Krakowie, Kielcach czy Rzeszowie.

Ponad 100 marek w Ptak Outlet

Ptak Outlet to największe w Polsce centrum outletowe, oferujące ubrania i dodatki ponad 100 światowych marek w fabrycznych cenach, takich jak Guess, Nike, Calvin Klein, Mustang, Levi’s czy Douglas. Obiekt jest częścią Miasta Mody Ptak – największego w Polsce centrum handlowo-wystawienniczego, łączącego sprzedaż hurtową i detaliczną.

Obiekt zostanie zaprezentowany podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum 2018 CEE Exhibition&Conference.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.