PARTNERZY PORTALU

Sześć nowych salonów Neonet

Okres wakacyjny był wyjątkowo intensywny dla sieci Neonet. W tym czasie sieć relokowała, modernizowała i otwierała nowe salony.

Tylko w lipcu i sierpniu sieć sprzedaży Neonet powiększyła się o 6 nowych salonów firmowych, z czego aż 5 otwarto w samym sierpniu.

Salony otwierane się zarówno w większych jak i mniejszych miejscowościach. Wśród tych pierwszych (liczących powyżej 50 tysięcy mieszkańców) należy wymienić przede wszystkim Wałbrzych, w którym salon został wyremontowany, czy Konin i Suwałki, w których sklepy zmieniły swoją lokalizację. Mieszkańcy Konina od teraz zakupy mogą zrobić w sklepie przy ulicy Spółdzielców 6 (CH Kaufland), a mieszkańcy Suwałk salon Neonetu znajdą przy alei Jana Pawła II 2.

Do całkiem nowego sklepu firmy mogą wybrać się z kolei mieszkańcy Olecka, do którego marka powróciła po długiej nieobecności. Ponadto Neonet wyremontował również sklepy w Braniewie i Bielawie.

Neonet się rozwija

Neonet zapowiada kontynuację przyjętej strategii. – Będziemy dalej relokować już istniejące salony w bardziej atrakcyjne miejsca oraz prowadzić program rewitalizacji istniejących placówek. Dodatkowo oczywiście będziemy poszukiwać nowych rynków, choć to nie zawsze jest łatwe, bo w tym zakresie jesteśmy uzależnieni od dostępności atrakcyjnych lokalizacji, obecności galerii i parków handlowych w danej miejscowości – mówi w rozmowie z retailnet.pl Bartosz Piotrowski, Dyrektor Działu Rozwoju Neonet.

Grupa Neonet jest jednym z liderów rynku AGD, RTV, IT, akcesoria i multimedia. Powstała w 1991 roku w Polsce i obecnie skupia sieć blisko 300 salonów sprzedaży w całym kraju. W 2016 roku sieć dołączyła do międzynarodowej grupy zakupowej E-Square.

Facebook
LinkedIn

Informacje partnerów portalu

Najnowsze informacje

Scroll to Top

Informacje

Projekty

Najemcy

Firmy

Informacje

Projekty

Typ obiektu

Liczba miejsc parkingowych

Liczba lokali

Status Inwestycji

Powierzchnia GLA w m2

Województwo

Najemcy

Typ sieci

Liczba wszystkich sklepów

Firmy

Typ firmy