Neinver wybuduje outlet pod Amsterdamem

Otwarcie Amsterdam The Style Outlets planowane jest na jesień 2020 roku. Obecnie  zakończono prace przygotowawcze do budowy obiektu. Na powierzchni 19 000 mkw. zlokalizowanych będzie 115 salonów outletowych.

Za inwestycję odpowiadać będzie spółka Neptune, która powstała jako joint venture firm Neinver i TH Real Estate. Inwestor pozyskał już działkę pod budowę Amsterdam The Style Outlets, zlokalizowaną w Sugar City w Halfweg.  Nowe centrum będzie 14. obiektem w europejskim portfolio Neptune.

Neinver jest wystawcą jesiennej edycji Shopping Center Forum 2018 CEE Exhibition & Conference.

– Fakt, że Neptune tworzy pierwsze centrum outlet z segmentu premium na obszarze Greater Amsterdam, wzmacnia solidny i pomyślny rozwój JV. Amsterdam The Style Outlets ma stać się głównym obiektem typu outlet w Europie, dzięki swej doskonałej lokalizacji handlowej, dużemu obszarowi oddziaływania ze względu na mieszkańców jak i turystów, wyjątkowej architekturze oraz interesującej kombinacji marek – komentuje Vanessa Gelado, Investment Director w Neinver.

Owocna współpraca Neinver i TH Real Estate

To kolejny krok strategicznego joint venture, pomiędzy Neinver i TH Real Estate, tworzących od 2014 roku czołową, ogólnoeuropejską platformę sektora outlet. Neptune zarządza obecnie 13 obiektami o łącznej powierzchni handlowej 304 500 mkw.: pięcioma w Hiszpanii, kolejnymi pięcioma w Polsce, dwoma we Włoszech i jednym we Francji.

Neinver to hiszpańska, wielonarodowa firma specjalizująca się w inwestycjach na rynku nieruchomości komercyjnych i logistycznych, budowaniu obiektów handlowych i zarządzaniu nimi. Ten wiodący zarządca centrów outlet w Hiszpanii i Polsce oraz drugi pod względem wielkości w Europie, posiada dwie marki własne: The Style Outlets i Factory. Firma, założona w 1969 roku, zarządza aktywną siecią 19 centrów outlet, 4 parkami handlowymi i ponad 800 markami w siedmiu krajach europejskich: we Francji, Niemczech, Włoszech, Polsce, Hiszpanii, Holandii i Czechach. Neinver zarządza również 47 obiektami logistycznymi na rynku hiszpańskim. Hiszpańska Grupa jest jedyną firmą tej branży w Europie, która uzyskała certyfikat zrównoważonego rozwoju dla wszystkich zarządzanych przez siebie centrów outlet.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl