SCF 2018: dynamiczny rozwój Trei Real Estate w Polsce

Trei Real Esteate planuje powiększyć swoje portfolio do co najmniej 40 obiektów Vendo Park w Polsce. Obecnie deweloper prowadzi intensywne prace nad lokalizacjami w Krakowie, Chorzowie i Jaworze. Firma jest wystawcą Shopping Center Forum 2018 CEE Exhibition & Conference

Trei Real Estate Poland kontynuuje plany rozwoju w obszarze nieruchomości handlowych powstających pod marką Vendo Park oraz wkracza w sektor residential. Firma czerpie ze 150 lat doświadczenia Grupy Tengelmann. Na polskim rynku prężnie działa już od 10 lat, co pozwoliło dokładnie poznać rynek, potrzeby najemców oraz klientów.  Trei Real Estate inwestuje, buduje oraz zarządza dostosowanymi do  lokalnych potrzeb nieruchomościami komercyjnymi. W Europie oraz Stanach Zjednoczonych realizuje również inwestycje mieszkaniowe, o które chce poszerzyć swoje portfolio również w Polsce.

Ekspansja Vendo Parków

W czerwcu br. w Dąbrowie Górniczej Trei Real Estate otworzył ósmą inwestycję, zaś w sierpniu inwestor oddał do użytku park w Chodzieży. Następny zostanie otwarty dla klientów już w październiku – będzie to drugi convenience park w Łodzi, tym razem w dzielnicy Górna. Do końca roku na terenie kraju będzie działać już dziesięć obiektów pod szyldem Vendo Park. Trei Real Estate Polska posiada już Vendo Parki w Nysie, Chełmie, Milanówku, Mińsku Mazowieckim, Świdnicy, Łodzi oraz Skierniewicach. Oprócz parków handlowych, firma zarządza w Polsce także ponad setką supermarketów sieci Biedronka.

Trei Real Esteate planuje powiększyć swoje portfolio do co najmniej 40 obiektów Vendo Park w Polsce. Dlatego też deweloper inwestuje w bank ziemi. Firma intensywnie poszukuje nowych działek pod następne inwestycje oraz regularnie rozpoczyna budowy obiektów handlowych w kolejnych miastach, w których rynek nieruchomości tego typu nie jest jeszcze nasycony. Obecnie deweloper prowadzi intensywne prace nad lokalizacjami w Krakowie, Chorzowie i Jaworze.

– Mamy ambitne plany rozwoju naszego portfolio obiektów handlowych pod marką Vendo Park w Polsce. Ten format świetnie się tu sprawdza. Nasze obiekty powstają w miastach z minimum 15 tysiącami mieszkańców, gdzie zauważalny jest jeszcze niedobór parków handlowych – komentuje dla Retailnet.pl Jacek Wesołowski, Prezes Trei Real Estate Polska.

Jeszcze w tym roku rozpoczną się prace budowalne dwóch kolejnych obiektów w formacie convenience park – w Bytowie i Ostrołęce. Deweloper dba również o istniejące inwestycje znajdujące się w portfolio firmy, nadzorując obecnie rozbudowę jednego z pierwszych w Polsce Vendo Parków – obiektu w Chełmie. Park zostanie powiększony o nowe 570 mkw.

Przemyślana lokalizacja

Za sukcesem formatu stoi zarówno przemyślany dobór lokalizacji, jak i dostosowanie wielkości obiektu do potrzeb przyszłych klientów oraz zróżnicowana oferta handlowa. – Nasze Vendo Parki cieszą się dużym zainteresowaniem najemców, koszty powierzchni najmu są dużo niższe niż w standardowych, wielkich galeriach handlowych. Jednocześnie, to co jest szczególnie atrakcyjne dla marek, to sama lokalizacja, ponieważ najemcom również zależy na dotarciu do klientów z mniejszych miejscowości i zwiększenia widoczności marki na terenie kraju – dodaje Jacek Wesołowski.

Wśród najemców Vendo Parków w całej Polsce znajdziemy zarówno lokalnych partnerów, jak i globalne marki z różnego rodzaju asortymentem. To właśnie w parku handlowym dewelopera w Dąbrowie Górniczej został otwarty pierwszy w Polsce sklep sieci TEDi, kolejny znajduje się w Vendo Parku Łódź Widzew. Inni znani najemcy, którzy zaufali Trei Real Estate to, np. Action z artykułami przemysłowymi, KiK (tekstylia), Hebe (drogeria), Jysk (wyposażenie domu), Martes Sport (artykuły sportowe), Pepco (tekstylia), Media Expert (elektronika) czy CCC (obuwie i akcesoria).

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.