Skende Shopping w Lublinie z nowym najemcą

Sieć TK Maxx wybrała Skende Shopping na lokalizację kolejnego sklepu tej marki w Lublinie. Sklep zostanie otwarty 27 września br.

Nowy najemca zajmie powierzchnię całkowitą 2234 mkw., która została podzielona na 6 działów tematycznych, obejmujących modę damską i męską, akcesoria, obuwie, produkty dla domu oraz produkty dla dzieci.

Koncepcja firmy opiera się na unikatowym modelu off-price, który polega na sprzedaży produktów znanych marek i projektantów po okazyjnych cenach. TK Maxx, który jest częścią spółki TJX Europe, posiada obecnie sklepy w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Polsce, Niemczech i Austrii.

Nowoczesny koncept

– Jesteśmy bardzo zadowoleni, że sieć TK Maxx pojawia się w Skende Shopping, co odbieramy jako potwierdzenie zaufania do IKEA Centres i oferowanego przez nas nowoczesnego konceptu centrum handlowego. Skende Shopping znane jest z tego, że można tu nie tylko zrobić zakupy w miłej atmosferze, ale jednocześnie w ciekawy sposób spędzić czas wolny. Najemcy doceniają nasze propozycje dla konsumentów i wiedzą, że dzięki szerokiej ofercie handlowej oraz zróżnicowanym możliwościom wspólnego spędzania czasu jest to miejsce przyjazne dla różnych grup klientów, a przez to bardzo chętnie przez nich odwiedzane. Z kolei obecność TK Maxx w naszym centrum przyczyni się do dalszego umocnienia pozycji Skende Shopping na lubelskim rynku centrów handlowych – mówi Jacek Garbaczewski, Dyrektor Centrum Skende Shopping.

Centrum handlowe Skende Shopping wraz ze sklepem IKEA w Lublinie jest jednym z największych obiektów handlowych we wschodniej Polsce. W sumie na powierzchni 57,5 tys. mkw. klienci mogą skorzystać z oferty sklepu IKEA o powierzchni 33,5 tys. mkw. oraz centrum handlowego o powierzchni 24 tys. mkw. z blisko 60 różnymi sklepami i punktami usługowymi, w tym jedynym w Lublinie supermarketem sieci Intermarché. Na terenie centrum jest wiele punktów przyjaznych rodzinom, miejsc wspólnego odpoczynku i zabaw dla dzieci, jest też parking na 2 tys. samochodów.

Obiekt zostanie zaprezentowany podczas Shopping Center Forum 2018 CEE Exhibition & Conference

Facebook
LinkedIn
NAJNOWSZE INFORMACJE
REKLAMA
PARTNERZY PORTALU
SCF DATABASE
Scroll to Top