MMG na SCF: Brama Jury coraz bliżej wbicia łopaty

Brama Jury, najnowszy projekt Master Management Group, wchodzi w kolejny etap. Na terenie budowy zawierciańskiej inwestycji trwają zaawansowane prace adaptacyjno-konserwacyjne. Deweloper realizuje uzyskane pozwolenia wodnoprawne i przygotowuje działkę do prac konstrukcyjnych.

Projekt najnowszej inwestycji Master Management Group zostanie zaprezentowany podczas jesiennej edycji targów Shopping Center Forum 2018 CEE Exhibition & Conference.

– Na podstawie pozwoleń wodnoprawnych, prowadzimy prace dotyczące gospodarowania wodami opadowymi i przygotowujemy teren do budowy. W tej chwili na terenie inwestycji trwają prace adaptacyjno-konserwacyjne. Przebudowie uległ ciek Kierszula, odcinka o długości 500 metrów, który odprowadza wodę deszczową między innymi z naszego terenu – mówi Michał Masztakowski, Development Director w Master Management Group. – Aktualnie został zakończony pierwszy etap prac, a do końca roku zostanie wykonany cały zakres, czyli trzy etapy. Prace wykonywane są przez Związek Spółek Wodnych w Zawierciu – dodaje.

Brama Jury będzie pierwszym, nowoczesnym centrum handlowo-usługowym z czterosalowym kinem Planet Cinema w Zawierciu.

Na 15 tys. mkw powierzchni najmu znajdzie się 50 sklepów znanych marek modowych, sportowych i obuwniczych. Ofertę uzupełni supermarket, sklep z branży RTV AGD, lokale z akcesoriami do domu oraz liczne punkty usługowe. Galeria będzie zlokalizowana przy ulicy Wojska Polskiego, z dogodnym dojazdem do centrum miasta i w pobliżu głównych szlaków komunikacyjnych. Autorem koncepcji architektonicznej projektu MMG w Zawierciu jest pracownia LW+Architekci z Warszawy.

Porfolio Master Management Group

Master Management Group jest inwestorem, deweloperem, agentem wynajmującym oraz zarządcą nieruchomości handlowych i biurowych zlokalizowanych w całej Polsce. Firma posiada ponad jedenastoletnie doświadczenie na rynku oraz zespół ekspertów, którzy pracowali dla międzynarodowych firm deweloperskich, doradczych oraz zarządzających nieruchomościami, a także funduszy inwestycyjnych. Dzięki temu MMG z powodzeniem samodzielnie realizuje projekty oraz współpracuje z czołowymi deweloperami i inwestorami.

Obecnie MMG zarządza 100 tys. mkw. powierzchni handlowej, w tym: Bramą Mazur w Ełku, Galerią Niwa w Oświęcimiu oraz centrami w Poznaniu, Szczecinie, Lubinie, Kutnie, Ciechanowie, Piekarach Śląskich i Józefosławiu (MMG Centers). Firma jest też inwestorem i deweloperem kompleksu handlowo-biurowego, który powstanie przy ul. Piotrkowskiej 155 w centrum Łodzi, a także trzech centrów handlowych w Kołobrzegu, Legionowie i Zawierciu.

Najnowszy projekt MMG to Forest Park Outlet, pierwsze centrum outletowe zaprojektowane w stylu outlet villages w Europie Zachodniej. Pierwsza faza obiektu będzie miała blisko 19 tys. m kw. Projekt zaprezentuje nową jakość na warszawskim rynku i zlokalizowany będzie w Łomnej pod Warszawą, w pobliżu drogi krajowej nr 7, 22 km od centrum miasta.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl