Womak Holding w grudniu otworzy kolejne centrum handlowe

Już na początku grudnia br. Womak Holding S.A. otwiera kolejne już w swojej ofercie centrum handlowe. Tym razem będzie to Mińska 58 zlokalizowana na wrocławskim Muchoborze Wielkim. Obiekt o powierzchni 2,7 tys. mkw. powierzchni handlowej z Biedronką w roli głównego operatora spożywczego.

Womak Holding jest wystawcą  Shopping Center Forum 2018 CEE Exhibition & Conference

10 stycznia 2018 r. rozpoczęła się budowa nowego centrum handlowego Mińska 58, zlokalizowanego na Muchoborze Wielkim, w zachodniej części Wrocławia, przy dużym kompleksie Fashion Outlet. Po niecałym roku projekt zamykany jest zgodnie z harmonogramem, a otwarcie zaplanowano na 5 grudnia. Inwestor, firma Womak z Wrocławia, postawił na ekologiczny styl centrum, dlatego wśród użytych materiałów znajdziemy drewno, wyspy z żywymi drzewami, czy też zieloną ścianę, składającą się z roślin. Jest to nietypowa aranżacja powierzchni przy obiektach o tej kubaturze. W okresie wiosennym planowane są nowe nasadzenia oraz zagospodarowanie miniparku zlokalizowanego za centrum handlowym z dala od ulicy.

Mińska 58 przyciąga najemców

Centrum handlowe Mińska 58 osiągnęło już ponad 80 proc. komercjalizacji. Największym najemcą jest Biedronka, której powierzchnia zajmie 1,2 tys. mkw., czyniąc tę lokalizację wyjątkową pod kątem powierzchni najmu, jaką zwykle zajmuje dyskont spożywczy. Wśród najemców znajdziemy także takie marki jak Komfort czy Euro RTV AGD, a także Tabak, Jubiler Wielgus, Biuro Podróży Nexttravel, sklep papierniczy, czy sklep z ekologiczną żywnością Prosto z Grządki. Mińska 58 posiadać będzie również ciekawą ofertę gastronomiczną – restaurację z piwem craftowym Beerrest, której ogródek stworzy niepowtarzalny klimat do spędzania czasu w letnie wieczory, czy też lokal z domowymi pierogami na wynos. W ofercie komercjalizacji pozostają drewniane wyspy posadowione tuż pod atrakcyjną zieloną ścianą.

Mińska 58 – osiedlowe centrum handlowe Womak Holding
Mińska 58 – osiedlowe centrum handlowe Womak Holding

Womak Holding w swoim portfolio posiada 8 obiektów handlowych zlokalizowanych w całej Polsce, m.in. Poznaniu, Gdańsku, Olsztynie i Rzeszowie, jednak głównym polem działalności pozostaje Wrocław. Organizacja trzeci rok z rzędu utrzymuje dobre tempo rozwoju i co roku otwierany jest kolejny obiekt handlowy.

– W naszych realizacjach stawiamy na ponadczasową architekturę oraz długofalowe relacje partnerskie z naszymi kontrahentami – mówi Sebastian Moskal Członek Zarządu. – Pozwala nam to na zachowanie stałego tempa rozwoju – dodaje.

Womak Holding

Womak Holding SA stoi na czele grupy kapitałowej istniejącej na polskim rynku już od 15 lat, w której skład wchodzą m.in. spółki Womak Alfa, Womak Omega, Womak Gamma i Womak Lambda. Szeroki portfel nieruchomości zapewnia bogatą ofertę najmu, ze względu na zróżnicowanie obiektów – od 2 do 24 tysięcy mkw.

Grupa specjalizuje się w realizacji procesów budowy, komercjalizacji i zarządzaniu obiektami handlowymi. Celem grupy jest kształtowanie przyjaznej i funkcjonalnej przestrzeni na miarę oczekiwań klientów oraz zapewnienie bezpiecznych i przewidywalnych relacji biznesowych.

Mińska 58 – osiedlowe centrum handlowe Womak Holding
Mińska 58 zlokalizowana na wrocławskim Muchoborze Wielkim
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.