scf-news-retailnet-pl-logo-white.svg

Ruszył pierwszy salon marki Marc O’Polo Men

marc-o-polo-men

W grudniu 2011 roku Marc O’Polo otworzyło pierwszy damski sklep w Polsce. Dziś, niespełna siedem lat później, z dziesięcioma sklepami i dwoma outletami w całym kraju, marka powraca do Galerii Mokotów, gdzie otworzyła salon Marc O’Polo Men.

Oficjalne otwarcie salonu miało miejsce 14 września 2018 r. Sklep Marc O’Polo Men to 70 mkw. butikowej przestrzeni, która została zaprojektowana tak, aby sprawiać wrażenie komfortowej. Możemy tu nie tylko kupić ubrania, ale także napić się świeżej kawy. Wśród dostępnych w salonie linii są: Marc O’Polo  Casual, Marc O’Polo Shoes oraz Marc O’Polo Accessories. Sklep zlokalizowany jest w strefie The Designer Gallery w Galerii Mokotów, która znana jest z szerokiego wyboru marek premium oraz jest licznie odwiedzana przez aktorów, polityków i celebrytów.

Ponad 2,5 tys. sklepów Marc O’Polo

Marc O’Polo dedykowane jest osobom, które cenią jakość, design i naturalne materiały tak charakterystyczne dla tej niemieckiej marki modowej z korzeniami w Szwecji. Historia Marc O’Polo zaczyna się w 1967 roku w Szwecji.

Salon Marc O’Polo Men

Brand posiada obecnie ponad 2,5 tys. sklepów w 20 krajach na całym świecie, w tym w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Belgii, Szwecji, Finlandii, Danii, Norwegii, Francji, Grecji, Rosji oraz Polsce.

Obiekt z portfolio Unibail-Rodamco-Westfield

Galeria Mokotów to nowoczesne centrum handlowe położone w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy. Galeria, należąca do Unibail-Rodamco-Westfield, w maju 2012 r., na podstawie audytu międzynarodowej firmy SGS, zdobyła odznaczenie czterech gwiazdek. To dowód dbałości o nienaganną jakość na każdym etapie relacji pomiędzy centrum i klientem. Na powierzchni trzech pięter w galerii handlowej mieści się około 260 sklepów i punktów handlowych, fitness klub, kino, pełen wybór restauracji i kawiarni, usługi oraz parking na 2,3 tys. samochodów. Dzięki lokalizacji i wysokiej jakości oferowanych usług Galeria Mokotów jest uważana za najbardziej prestiżowe i odnoszące największe sukcesy rynkowe centrum handlowe w Polsce.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY
PULS RYNKU
SCF DATABASE

Codzienny newsletter
SCF News | Retailnet.pl

dla profesjonalistów rynku centrów handlowych
logo blue SCF News - Retailnet.pl-clear
Codzienny newsletter

dla profesjonalistów rynku centrów handlowych: najemców, deweloperów i inwestorów.

Subscribe

* indicates required