Otwarcie Hosso Świebodzin w IV kwartale 2018 roku

Niespełna półtora roku od uzyskania praw do gruntu, a 10 miesięcy od wejścia na budowę generalnego wykonawcy, firma Hosso oddaje do użytku Regionalne Centrum Rozrywkowo Handlowe w Świebodzinie. Obecnie w Galerii prowadzone są ostatnie prace wykończeniowe, koniec inwestycji planowany jest jeszcze w tym roku.

Galeria Hosso w Świebodzinie położona jest w strategicznej lokalizacji – w pobliżu zjazdu z drogi krajowej S3 oraz w bliskim sąsiedztwie pomnika Chrystusa Króla, miejsca ściągającego liczne rzesze turystów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców została przygotowana bogata oferta rozrywkowo-handlowa Centrum, która zaspokaja potrzeby lokalnej społeczności Świebodzina i okolic. Duża część rozrywkowo-gastronomiczna sprosta oczekiwaniom mieszkańców i przyciągnie klientów z okolic i całego regionu.

Komercjalizacja Hosso Świebodzin

Firma Hosso w nowej Galerii planuje oddać do użytku kino najnowszej generacji, w którym mieścić się będą 3 klimatyzowane oraz komfortowo wyposażone sale kinowe. Będzie to pierwszy tego typu obiekt w regionie, w którym znajdować się będzie poza kinem także nowoczesny klub fitness należący do sieci Quanfit. W przestronnym foodcourcie, będzie można skorzystać z oferty restauracyjnej, reprezentującej różne kuchnie jak i fastfoodowej. Dla najmłodszych klientów Galerii stworzono bogatą przestrzeń z licznymi animacjami.

Na 12 tys. mkw. powstają sklepy z wielu branż. W Galerii obecny będzie Salon Empik,  który oferuje kompleksowy wybór jakościowych produktów z wielu dziedzin. Segment modowy reprezentują m.in. brandy Quiosque, Big Star, Vistula, Wólczanka, 4F, sportowa marka modowa ubierająca polską reprezentację olimpijską oraz sieć sklepów 50 Style. W Galerii znajduje się też salon biżuteryjny YES, czy Hebe, jedna z najprężniej rozwijających się sieci drogeryjnych w kraju. Pojawią się również marka Action wprowadzająca swój dyskont z produktami niespożywczymi, czy sieć samoobsługowych sklepów Pepco, oferująca produkty w najniższych cenach. Elektronikę reprezentuje RTV Euro AGD, lider marketów ze sprzętem elektronicznym. Wśród najemców Galerii w Świebodzinie znajdują się także marki spożywcze jak i optyczne. Do dyspozycji ich klientów zostało przygotowanych 400 miejsc parkingowych.

Bogata oferta przygotowana dla mieszkańców Świebodzina zostanie zaprezentowana przez firmę Hosso podczas Shopping Center Forum 2018 CEE Exhibition & Conference

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl