TK Development: Carrefour na dłużej w Galerii Sandecja

Carrefour Polska i TK Development informują o przedłużeniu umowy najmu hipermarketu Carrefour w centrum handlowym Galeria Sandecja. Hipermarket Carrefour z szeroką ofertą artykułów spożywczych i przemysłowych zajmuje powierzchnię przeszło 5 tys. metrów kwadratowych.

TK Development jest wystawcą jesiennej edycji targów Shopping Center Forum 2018 CEE Exhibition & Conference.

Carrefour Polska to omnikanałowa sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce prawie 900 sklepów w 5 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 230 tys. GLA oraz sieci ponad 40 stacji paliw.

Galeria Sandecja to centrum handlowe w Nowym Sączu o łącznej powierzchni 40 tys. m kw., z czego ponad 17500 m kw. to powierzchnia handlowa.

W gronie blisko 100 sklepów oraz punktów usługowych znajdują się tutaj m.in.: H&M, New Yorker, Carry, Orsay, Pako Lorente, Bytom, Olsen, Betty Barclay, Monnari, Douglas, Rossmann, Drogeria Natura, Ryłko, CCC, Deichmann, Wojas, RTV Euro AGD, Martes Sport, Apart, Swiss, Coccodrillo, 5.10.15., Mały Robinson, Kinderplaneta. Foodcourt reprezentują: Telepizza, Red Hot Chicken, Fres’N’Fast, Doner Kebab oraz kawiarnie i cukiernie.

Obecnie komercjalizacja Galerii Sandecja kształtuje się na poziomie 99 proc.

Grupa TK Development

Podstawowym przedmiotem działalności Grupy TK Development jest rozwój centrów handlowych, parków handlowych, centrów wyprzedażowych i biurowców. Portfolio z powierzchnią 1 mln mkw. zlokalizowane w Danii, Szwecji, Finlandii, na Litwie, Łotwie, w Polsce, na Słowacji i w Czechach sprawia, że TK Development jest jednym z czołowych deweloperów w Europie.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl