Więcej marek premium w ofercie Galerii Północnej

Galeria Północna rozszerza ofertę z segmentu premium i przyciąga na północ Warszawy kolejne luksusowe marki. GTC, właściciel obiektu, podpisał dwie kolejne umowy najmu.

Do najemców pierwszego wielkopowierzchniowego centrum handlowego na Białołęce dołączyła sieć Jubilera Gwiazd – M&M Gold, specjalizująca się w artystycznej biżuterii brylantowej. Od września na modne klientki czeka także pierwszy w Polsce butik Saffiano, oferujący torebki renomowanych światowych producentów takich jak Michael Kors, Furla czy Versace Jeans.

– Od momentu otwarcia Galeria Północna cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem klientów. Pierwsze od ponad dekady nowoczesne centrum handlowe stolicy wniosło w północno-wschodnie rejony Warszawy niedostępną do tej pory ofertę handlową i rozrywkową. Potencjał mało wyeksploatowanej lokalizacji zamieszkanej przez ludzi młodych i aktywnych, w połączeniu z nowoczesnymi wnętrzami galerii i bogatym zapleczem rekreacyjnym dostępnym dla klientów został wysoko oceniony także przez najemców. W najbliższych tygodniach ofertę Galerii Północnej uzupełnią dwie nowe marki z segmentu premium. Luksusowy salon z biżuterią Jubilera Gwiazd – M&M Gold i butik Saffiano to propozycja dla klientów ceniących niebanalny design, najwyższą jakość oraz prestiż luksusowych marek – mówi Katarzyna Żuchowska, Retail Leasing Manager firmy GTC.

M&M Gold Jubiler Gwiazd to marka sygnująca salony z elegancką, artystyczną biżuterią wykonywaną w krótkich limitowanych seriach przez utalentowanych jubilerów-artystów. Sieć specjalizuje się w produkcji biżuterii z brylantami, każdy wyrób posiada certyfikat jakości wydany przez Międzynarodowego Eksperta Diamentów. M&M Gold jest bezpośrednim importerem brylantów na polski rynek. Eksperci marki posiadają certyfikaty HRD, najbardziej renomowanego Instytutu Gemmologicznego w Europie. Salon Jubilera Gwiazd oferuje wyłącznie biżuterię z brylantami. Salon w Galerii Północnej będzie trzecim salonem M&M Gold w stolicy i pierwszym na północy Warszawy. Otwarcie zaplanowane jest na listopad.

Drugi z luksusowych najemców Galerii Północnej otworzy salon jeszcze we wrześniu. Będzie to pierwszy w Polsce salon Saffiano. W ofercie firmy znajdują się torebki renomowanych projektantów takich jak Furla czy Versace Jeans oraz przede wszystkim szeroki wybór torebek marki Michael Kors. Pierwszy w Polsce salon Saffiano zlokalizowany zostanie na parterze Galerii Północnej i będzie jednym z największych torebkowych butików w Warszawie.

O Galerii Północnej

Galeria Północna to pierwsze wielkopowierzchniowe centrum handlowe czwartej generacji w północnej części Warszawy i pierwsza nowoczesna galeria handlowa oddana do użytku w stolicy
od ponad dekady. Obiekt o powierzchni ponad 64 tys. mkw. zlokalizowany jest przy ulicy Światowida 17. Inwestorem i zarządcą Galerii Północnej jest Grupa GTC, otwarcie centrum nastąpiło 14 września 2017 roku. Zgodnie z szacunkami Grupy GTC w bezpośrednim sąsiedztwie obiektu mieszka ponad 750 tys. osób, głównie ludzi młodych i rodzin z dziećmi. Specyfika tych grup docelowych została uwzględniona nie tylko w ofercie handlowej, ale i w projekcie architektonicznym budynku. Wykonany przez studia APA Wojciechowski oraz Tzur Architects, zakłada m.in. specjalną aranżację przestrzeni dachu, umożliwiającą aktywny wypoczynek wśród zieleni. Obiekt spełnia również najwyższe standardy ekologiczne, co potwierdza precertyfikacja na poziomie LEED Gold. Galeria Północna gwarantuje ofertę handlową, rozrywkową i usługową niedostępną dotychczas w północno-wschodniej części Warszawy. Do dyspozycji gości jest ponad 200 sklepów, butików i punktów usługowych znanych rodzimych i światowych marek, strefa gastronomiczna, 11-salowe kino Cinema City, Sala Zabaw Fikołki, klub fitness Calypso oraz 2 300 miejsc parkingowych. Do grona najemców dołączyły m.in. pierwszy w Polsce sklep Hamleys, marki grupy LPP, Forever 21, TK Maxx, H&M, Martes Sport, RTV Euro AGD, CCC, Carrefour z pełnoformatowym hipermarketem, Bierhalle i centrum medyczne Enel-Med.

O GTC

Grupa GTC jest deweloperem i inwestorem działającym w sektorze nieruchomości, koncentrującym swoje działania na rynku polskim oraz trzech stolicach Europy Środkowo-Wschodniej. Od powstania w 1994 r. Grupa zrealizowała 68 najwyższej jakości, nowoczesne, obiekty biurowe i handlowe z łączną powierzchnią całkowitą wynoszącą ponad 1,2 miliona m kw. w całej Europy Środkowo-Wschodniej. Obecnie GTC jest właścicielem i zarządcą 42 budynków komercyjnych oferujących 698 tys. mkw. powierzchni biurowej i handlowej swoim klientom w Polsce, Budapeszcie, Bukareszcie, Belgradzie, Zagrzebiu i Sofii. Ponadto Grupa realizuje 388 tys. mkw. powierzchni handlowej i biurowej w stolicach Europy Środkowo-Wschodniej, z których 85 tys. jest w trakcie budowy.

GTC jest wystawcą Shopping Center Forum 2018 CEE Exhibition&Conference

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl