Immofinanz na SCF szuka najemców do nowych projektów

Na wzór lat poprzednich, również w roku bieżącym Immofinanz będzie obecny podczas najważniejszego wydarzenia w sektorze retailowym, jakim niewątpliwie jest jesienna edycja targów Shopping Center Forum 2018 CEE Exhibition & Conference.

W trakcie dwóch dni Shopping Center Forum zaprezentowane zostanie całe polskie portfolio firmy o łącznej powierzchni ponad 147 tys. m kw., w skład którego wchodzą aktualnie parki handlowe Stop Shop w Legnicy, Żarach, Świnoujściu, Kętrzynie, Szczytnie, Włocławku i Mławie, jak również centra handlowe VIVO! Piła, VIVO! Stalowa Wola, VIVO! Krosno oraz Tarasy Zamkowe.

Poziom wynajęcia całego polskiego portfela handlowego Immofinanz kształtuje się aktualnie na wysokim poziomie 98,3 proc. Stąd oprócz prezentacji dostępnej oferty w istniejących nieruchomościach, zespół leasingowy Immofinanz będzie także spotykał się z potencjalnymi najemcami w kontekście wynajęcia powierzchni w nowych projektach, nad wdrożeniem i uruchomieniem których aktualnie pracuje.

Ponadto specjalnie z okazji targów do zespołu dołączy także osoba z Immofinanz odpowiadająca za procesy leasingowe w Serbii, gdzie intensywnie rozwijana jest marka Stop Shop, by rozmawiać z zainteresowanymi na temat możliwości współpracy na tym szybko rozwijającym się rynku.

Grupa Immofinanz

Immofinanz to firma z sektora nieruchomości komercyjnych, której działalność skupia się na obiektach handlowych oraz biurowych na siedmiu głównych europejskich rynkach, tj. w Austrii, Niemczech, Czechach, Słowacji, Węgrzech, Rumunii oraz Polsce. Podstawa działalności firmy obejmuje zarządzanie nieruchomościami oraz część deweloperską. Marki handlowe Stop Shop, Vivo! oraz marka biurowa myhive stanowią kluczowy obszar dla tych aktywności i odzwierciedlają koncentrację na wysokiej jakości usługach. Firma posiada portfel o wartości około 4,2 mld euro (z wyłączeniem Rosji), obejmujący ponad 230 nieruchomości. Spółka jest notowana na giełdzie w Wiedniu (indeks ATX) oraz w Warszawie.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl