Ceetrus: trzech najemców wzmocniło tenant-mix Galerii Bronowice

Kategorię związaną z modą wzbogacił salon odzieżowy Varma, a sektor turystyczny poszerzył się o Biuro Podróży TUI. Coś dla domu i rodziny można z kolei znaleźć w salonie Pepco. Nowe sklepy to prawie 1 000 mkw. szerszej oferty dla klientów krakowskiego centrum handlowego.

Galeria Bronowice, wychodząc naprzeciw stale zmieniającym się potrzebom konsumentów, systematycznie rozbudowuje swój tenant-mix. Z końcem sierpnia trzej nowi najemcy uruchomili swoje lokale.

Galeria Bronowice i inne projekty Ceetrus zostaną zaprezentowane podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum 2018 CEE Exhibition & Conference.

Ceetrus wzmacnia ofertę Galerii Bronowice

Jednym z nich jest salon Varma, który zajął powierzchnię 452 mkw. na poziomie +1 Galerii. W ofercie sklepu znaleźć można odzież, obuwie i galanterię w przystępnych cenach.

Kolejne otwarcie należało do Biura Podróży TUI, które od wielu lat specjalizuje się w organizowaniu wakacji i innych wyjazdów. Lokal o powierzchni 68 mkw. znajduje się na poziomie 0. Biuro z charakterystycznym uśmiechem w logo gwarantuje kompleksowe podejście do planowanych podróży. W ofercie posiada wyjazdy pakietowe, bilety lotnicze, wycieczki z dojazdem własnym oraz ofertę wyjazdów narciarskich. Dodatkowo oferuje ubezpieczenia podróży, wycieczki fakultatywne czy wynajem samochodów.

Z końcem sierpnia w Galerii Bronowice otwarty został również salon europejskiej sieci dyskontów Pepco. Marka znana jest ze swojej bogatej oferty produktów – od odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej, przez tekstylia, naczynia i zabawki, po artykuły sezonowe oraz dekoracje domowe. Sklep, zajmujący powierzchnię 445 mkw., działa od 30 sierpnia na poziomie +1 Galerii.

pepco-bronowice-ceetrsu
Salon Pepco w Galerii Bronowice

– Na bieżąco śledzimy obowiązujące trendy i zmieniające się oczekiwania konsumentów. Wzmacniając ofertę w trzech niezależnych sektorach, chcemy dać naszym klientom jeszcze więcej powodów do wizyt w naszym Centrum – mówi Aleksandra Rzońca, Dyrektor Galerii. – Chcemy mieć pewność, że w Galerii Bronowice każdy znajdzie to, czego potrzebuje. Dlatego dbamy o odpowiednie zróżnicowanie dostępnych u nas marek – dodaje.

Trzej nowi najemcy to nie koniec zmian na mapie Galerii Bronowice. Saturn, największy sklep z elektroniką na terenie Centrum, zmienił szyld i od sierpnia funkcjonuje pod nazwą Media Markt.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl