W Galerii Malta otwarty został największy salon CCC w Poznaniu

Największy w Poznaniu sklep marki CCC został otwarty w Galerii Malta. Lider rynku obuwia w regionie postawił na nowoczesną aranżację wnętrz, komfort zakupów oraz interaktywny kontakt z klientem.

– Galeria Malta rozwija ofertę centrum przyjaznego mieszkańcom Poznania, z atrakcyjnym doborem marek i ich optymalnym dopasowaniem do potrzeb klientów. W Malcie każdy znajdzie to, czego potrzebuje – od zakupów, przez rozrywkę, po czas wspólnie spędzony z rodziną – mówi Magdalena Kondeja, Retail Director w BSC Real Estate Advisors. – Otwarty właśnie w nowym koncepcie sklep CCC doskonale wpisuje się w najnowsze trendy na europejskim rynku i bardzo dobrze uzupełnia portfolio marek obuwniczych w centrum. Cieszy nas również, że CCC postanowiło otworzyć swój największy sklep w mieście właśnie w Galerii Malta – zaznacza Magdalena Kondeja.

CCC w nowej aranżacji

Sklep CCC w Galerii Malta zajmuje powierzchnię ponad 1 400 mkw. i został zaaranżowany zgodnie z najnowszym konceptem marki. Podobne realizacje wprowadzono również w niedawno otwartych sklepach w innych europejskich krajach, w których CCC rozwija swoją sieć sprzedaży.

W nowej aranżacji uwagę zwracają przede wszystkim wielkopowierzchniowe szklane witryny oraz ekrany LED, umieszczone w różnych częściach sklepu, na których w nowoczesny sposób promowana jest oferta firmy, ale które służą też opowiedzeniu jej historii. Przestrzeń podzielona została na strefy: damską, męską, dziecięcą, sportową oraz strefę z akcesoriami. Każdą ze stref tworzą pokoje produktowe, wyodrębnione dzięki wyjątkowemu oświetleniu liniowemu alei centralnej.

We wnętrzu dominują pastelowe kolory połączone z flagowym pomarańczowym logotypem marki, który w najnowszym, odświeżonym wydaniu, prezentuje uproszczone liternictwo. Do tego dodane zostały minimalistyczne, drewniane meble. Całość konceptu buduje atmosferę sprzyjającą komfortowym zakupom, co w połączeniu z szeroką ofertą marki, pozycjonuje CCC jako lidera wśród sklepów obuwniczych w Polsce.

– Salon CCC w Galerii Malta jest ważnym elementem dynamicznej strategii rozwoju firmy, zarówno w Polsce, jak i na rynkach zagranicznych – mówi Karol Semik z CCC. – Konsekwentnie tworzymy wielkopowierzchniowe, multimedialne sklepy w największych miastach Europy, stawiając na pozytywne doświadczenia zakupowe klientów – dodaje.

Szeroka oferta Galerii Malta

W ofercie sklepu CCC w Galerii Malta znajdują się buty sztandarowych marek, jak Lasocki, Jenny Fairy, Clara Barson, Bassano a także Sprandi, Reebok, Puma, New Balance, Converse czy Skechers. Na najmłodszych czeka obuwie z wizerunkami dziecięcych idoli z bajek Disney’a, Spidermana czy Barbie. Całość uzupełnia bogata oferta akcesoriów.

Galeria Malta to jedno z największych centrów handlowo-rozrywkowych w Poznaniu. Na 54 000 mkw. powierzchni handlowej gromadzi 156 sklepów i punktów usługowych wielu światowych i lokalnych marek, z segmentu mid-mass market i premium. Centrum wyróżnia położenie w bezpośrednim sąsiedztwie terenów rekreacyjnych poznańskiej Malty, strefa restauracyjna z widokiem na Jezioro Maltańskie oraz bogata oferta sportowo-rozrywkowa. W Galerii Malta swoje miejsce znalazły: 10-salowe Multikino, największy w Poznaniu klub squasha, dwa escape room’y, Poznańska Szkoła Akrobatyki i klub fitness.

BSC Real Estate Advisors zaprezentuje najnowszą ofertę Galerii Malta podczas tegorocznej edycji Shopping Centre Forum, które odbędzie się w dniach 26-27 września 2018 r. w Warszawie. Eksperci BSC dostępni będą na stoisku 2.71.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.