Nowości w Sarnim Stoku – najemcy pozostają w centrum

Sarni Stok

Sieć sklepów odzieżowych TK Maxx przedłużyła umowę najmu lokalu o powierzchni niemal 2,5 tysiąca mkw. w Centrum Handlowym Sarni Stok w Bielsku-Białej, CCC dwukrotnie zwiększyło swoją powierzchnię, Rossmann i Douglas przedłużyły swoje umowy, a jesienią dołączy Pepco.

Centrum Handlowe Sarni Stok oraz zarządca – Cushman & Wakfield podsumowują trzy kwartały 2018 roku.

CH Sarni Stok z nowymi najemcami

W wrześniu swoją działalność rozpoczęło Pepco, które zajęło powierzchnię 492 mkw. Na przedłużenie umów najmu zdecydowały się drogerie Rossmann (466,1 m kw.) i Douglas (287,73 mkw.). Salony sieci Rossmann i Empik zostały wyremontowane, a Douglas planuje w najbliższym czasie przeprowadzić remont swojej powierzchni, dzięki czemu klienci CH Sarni Stok będą mogli robić zakupy w jeszcze bardziej komfortowych warunkach.

– Podpisanie nowych umów oraz przedłużenie współpracy z popularnymi wśród klientów centrum handlowego markami pokazuje, jak istotną rolę dla handlu w tym regionie odgrywa CH Sarni Stok. Jest to centrum handlowe, które od wielu lat cieszy się dużą popularnością w całym regionie i stale się rozwija – skomentowała Agnieszka Ługowska, Associate w dziale Zarządzania Nieruchomościami, Cushman & Wakefield.

TK Maxx na dłużej w CH Sarni Stok

Sieć sklepów odzieżowych TK Maxx przedłużyła umowę najmu lokalu o powierzchni 2 445 mkw. Salon TK Maxx w CH Sarni Stok to jedyna placówka tej znanej marki na Podbeskidziu. W najbliższym czasie planowany jest remont lokalu.

– TK Maxx jest obecny w CH Sarni Stok od 2009 roku, a przedłużenie umowy na kolejny okres jest dowodem na to, że decyzja o wyborze tej lokalizacji była strzałem w dziesiątkę. To jedyna placówka tej popularnej marki w regionie, dlatego jest ona licznie odwiedzana nie tylko przez klientów z Bielska-Białej, ale również z całej okolicy – skomentowała Agnieszka Ługowska.

CCC powiększa swój sklep w CH Sarni Stok

Znany producent i dystrybutor obuwia, firma CCC zdecydowała się na przedłużenie umowy najmu, a dzięki nowej umowie salon zwiększył się z 700 mkw. do 1328 mkw. Dodatkowo lokal został przebudowany i dostosowany do najnowszego konceptu najemcy.

– Salon w najnowszym koncepcie CCC zadebiutował na bielskim rynku właśnie w Centrum Handlowym Sarni Stok. To duże wyróżnienie, że najemca zdecydował się na otwarcie zmodernizowanego sklepu w naszym obiekcie. Nowy salon CCC to nie jedyna zmiana, której doświadczają klienci CH Sarni Stok, obecnie trzy inne marki również zdecydowały się na wprowadzenie zmian w swoich sklepach dostosowując je do najnowszych standardów rynkowych – dodaje Anna Waluś, Dyrektor Centrum Handlowego Sarni Stok.

Nowy koncept CCC to szerokie wejście oraz otwarta, w pełni przeszklona witryna z ekranami LED, która przykuwa uwagę gości galerii swą nowoczesnością. W środku również znajdują się ekrany LED m.in. za kasą, umieszczoną nie jak do tej pory z boku, ale na końcu sklepu. Przestrzeń podzielona jest na sekcje produktowe, m.in. damską, męską, dziecięcą, sportową i akcesoriów.

Sarni Stok to jedno z największych centrów handlowych w Bielsku-Białej. Na powierzchni ponad 33 tys. m.kw. znajduje się 90 sklepów i punktów usługowych znanych zagranicznych i krajowych marek, m.in.: Carrefour, Media Markt, Jula, TK Maxx, H&M, Reserved czy New Yorker. Atutem centrum jest dogodne położenie przy skrzyżowaniu głównych arterii komunikacyjnych, prowadzących do centrum miasta, a także w stronę Katowic, Krakowa, Żywca i Cieszyna. Obiekt posiada dwupoziomowy parking na 1290 miejsc.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY