Galeria Bronowice wzmacnia tenant-mix

Galeria Bronowice w Krakowie nie ustaje w poszerzaniu swojego tenant-mix. W sierpniu w centrum handlowym pojawiło się trzech nowych najemców, wzbogacając ofertę z kategorii odzieżowej, turystycznej oraz związanej z dekoracjami do domu. Wrzesień przyniósł kolejne nowości – w Galerii pojawił się salon z zabawkami Miki, znacznie rozszerzając dotychczasową ofertę dziecięcą. Lokal ma 245 mkw. powierzchni i znajduje się na poziomie +1.

– W naszej ofercie regularnie pojawiają się nowe marki i usługi. Większy wybór oznacza większy komfort dla naszych klientów. Galeria Bronowice dysponuje obecnie bardzo zróżnicowanym tenant-mix, dopasowanym do potrzeb konsumentów. Cieszymy się, że salon Miki wzmocnił naszą ofertę z branży dziecięcej. Serdecznie zapraszamy rodziców wraz z dziećmi do zapoznania się z asortymentem sklepu – mówi Aleksandra Rzońca, Dyrektor Galerii Bronowice.

Na klientów sklepu czekają zabawki, gry edukacyjne, zestawy kreatywne i wiele innych artykułów, wspierających rozwój dzieci. Z okazji otwarcia salonu na terenie Centrum zorganizowano dwudniowy event przy współpracy z Playmobil – najmłodsi klienci Galerii Bronowice mogli bezpłatnie korzystać z zabawek, udostępnionych w dwóch specjalnie przygotowanych strefach Playmobil. Dodatkową atrakcją dla dzieci były konkursy rysunkowe z atrakcyjnymi nagrodami.

150 sklepów w Galerii Bronowice

Galeria Bronowice to kompleks handlowo-usługowo-rozrywkowy o powierzchni użytkowej wynoszącej 65 tys. mkw. Położony w północnej części Krakowa obiekt stanowi ważne dopełnienie przestrzeni handlowej tej części miasta, stwarzając atrakcyjną ofertę dla klientów. Jedną z cech, wyróżniających architekturę Galerii, jest inspiracja krakowską secesją, w subtelny i wyważony sposób wiążąca styl Młodej Polski z nowoczesnością. W Galerii Bronowice znajdziemy sklepy znanych marek z różnych branż i usług, szeroką ofertę restauracyjną oraz szereg udogodnień dla rodziców i atrakcji dla dzieci, a także specjalną propozycję rozrywkowo-kulturalną. Znajduje sie tu ponad 150 sklepów, kawiarni i restauracji, marek znanych i lubianych przez klientów m.in.: jednopoziomowy hipermarket Auchan, salon Media Markt, jak również dodatkowe usługi i propozycje. Należą do nich m.in.: Punkt Obsługi Mieszkańców, punkt Co-working, Strefa Relaksu ze Strefą Video Games. Również przed wejściem do Galerii czeka szereg atrakcji – bezpieczny i kolorowy plac zabaw, stoliki i pola do gry w szachy i bule, boisko do koszykówki, a także skate park. Do dyspozycji przyjeżdżających jest 2 400 bezpłatnych miejsc parkingowych, usytuowanych na trzech kondygnacjach.

Inwestorem Galerii Bronowice jest Ceetrus Polska sp. z o.o.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl