Knight Frank zaprezentował na SCF nowatorską usługę

Knight Frank zaprezentował twojretail.pl – pierwszą w Polsce wyszukiwarkę lokali handlowo-usługowych. Jej debiut miał miejsce podczas Shopping Center Forum 2018 CEE Exhibition&Conference.

Znamy już nazwę pierwszej w Polsce wyszukiwarki lokali handlowo-usługowych do wynajęcia, którą opracowała firma doradcza Knight Frank. Eksperci z jej działu Retail Agency po raz pierwszy zaprezentowali platformę twojretail.pl podczas jesiennej edycji SCF organizowanego przez Evigo.com – wydawcę miesięcznika Shopping Center Poland Magazine i portalu Retailnet.pl.

– Dzięki naszej wyszukiwarce proces wynajmu lokali handlowo-usługowych staje się prostym i przejrzystym. Najemcy zamiast wyszukiwać ofert najmu lokali na różnych stronach rozsianych w sieci czy jeżdżąc po mieście i dzwoniąc do właścicieli czy agentów, będą mogli określić swoje oczekiwania online i samemu wybierać lokale z bazy ofert. Następnie my pokażemy wybrane lokale i zajmiemy się formalnościami związanymi z podpisaniem umowy najmu. Najemcy nie tylko  oszczędzają czas, ale i nie ponoszą żadnych kosztów doradztwa – mówi dla Retailnet.pl Kinga Zabłocka, Senior Leasing Manager w Retail Agency w firmie Knight Frank. – Z kolei właściciele zyskują dostęp do darmowego kanału promowania swojego lokalu, gdyż nie pobieramy żadnych opłat za zamieszczenie oferty. Sam proces wprowadzania przez nich danych jest prosty i nie zabiera dużo czasu. Zachęcamy wszystkich właścicieli do zapoznania się z naszą wyszukiwarką i do korzystania z niej – dodaje ekspert Knight Frank.

Debiut podczas Shopping Center Forum

Wyszukiwarka nieruchomości uruchomiona przez Knight Frank jest autorskim projektem polskiego zespołu, wdrożonym po raz pierwszy przez tę globalną firmę w Polsce. Knight Frank stworzył swoistą bazę dostępnej powierzchni handlowo-usługowej i połączył ją z internetową wyszukiwarką. W stale rozbudowywanej bazie znajdą się powierzchnie zlokalizowane przede wszystkim w projektach typu mixed-use, ale także lokale oferowane przez właścicieli np. przy ulicach, na parterach biurowców czy budynków mieszkaniowych.

– Spotkania podczas SCF były dla nas pierwszym testem wyszukiwarki w tak szerokim gronie. Zebraliśmy cenny feedback zarówno od właścicieli, jak i najemców. Jesteśmy mocno zachęceni do dalszych prac nad naszym unikalnym na polskim rynku narzędziem. Baza będzie dalej systematycznie rozszerzana i aktualizowana, aby najemcy mieli jak najszerszą i zróżnicowaną ofertę lokali handlowo-usługowych – podsumowuje Kinga Zabłocka.

Knight Frank  to niezależny międzynarodowy doradca w nieruchomościach. Z siedzibą główną w Londynie, Knight Frank zatrudnia ponad 15 000 ekspertów w 418 biurach w 60 krajach. Grupa doradza zarówno indywidualnym właścicielom i kupcom, jak i znaczącym deweloperom, inwestorom i najemcom korporacyjnym.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl